Arbuzinsky region » News
Homepage News Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Привітали з професійним святом усіх працівників освіти Арбузинськго району

04/10/2018

 Щороку в першу неділю жовтня ми маємо можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти. Цей день відзначається згідно із Указом Президента від 11 вересня 1994 року. Напередодні мільйони школярів, дошкільнят, студентів, аспірантів поспішають привітати своїх педагогів з професійним святом. Відзначаючи одне з важливих свят, яким є День працівників освіти, 4 жовтня 2018 року в актовій залі Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося районне свято, присвячене працівникам однієї із найблагородніших професій - педагогам. У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів Арбузинського району - представники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, методисти.

Зі святом всіх педагогів вітали заступник голови Арбузинської районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Алла Василенко, голова районної ради Володимир Кошетар, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Дерій.

Керівники району у своєму виступі наголосили, що професія вчителя не завжди легка, але завжди знаходить відгук у серцях учнів та їх батьків. Колишні школярі через роки проносять згадку про своїх педагогів.

«Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.», - зазначила Алла Василенко та побажала добра, щастя, слухняних учнів і сонячних днів.

«Щиро бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! І нехай посмішки дітей - найголовніша нагорода за ваш благородний труд - супроводжують вас на всьому життєвого шляху!» - висловив Володимир Кошетар.

У своїх вітальних словах Валентина Дерій зазначила: «Шановні колеги! Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, реалізуєте наукові проекти. Своїм талантом і майстерністю запалюєте серця учнів і вихованців. Спасибі вам за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі!

Велика когорта вчителів, вихователів та технічних працівників шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за сумлінну багаторічну працю, за вагомі досягнення на педагогічній ниві у вихованні і навчанні дітей отримали грамоти районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти та профспілкової організації.

Між урочистими нагородженнями для всім присутнім дарували свої подарунки учні, працівники відділу культур, своїми талантами ділились педагоги.

Особлива вдячність звучала ветеранам педагогічної ниви за їх душевність, мудрість та корисний досвід.

 

 

Всі новини →