Arbuzinsky region » News
Homepage News Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Привітали стареньких з Різдвяними святами

04/01/2019

 Кожна родина готується до зустрічі гостей. Так і у відділенні стаціонарного догляду для постійного (тимчасового ) проживання людей похилого віку та інвалідів територіального центру готувались до зустрічі із гостями готували кутю, наряджалися. На передодні Різдвяних свят завітали гості голова Арбузинської райдержадміністрації Лілія Недашківська та начальник УСЗН Ольга Ніколаєнко. Підопічні співали колядки, декламували свої власно написані вірші, розповідали про прожите своє життя. Директор територіального центру Резніченко А.М. знайомили із умовами проживання у відділенні та як покращити його.

        Гості в свою чергу відвідали кожного підопічного та привітали з наступаючими Різдвяними святами  пригостили солодощами, калачами,   поспілкувались, побажали довголіття, тепла і затишку. Старенькі були дуже раді, що їх привітали, зі сльозами на очах дякували за турботу і увагу, адже для них створено всі необхідні умови для комфортного проживання людей похилого віку.

    

 

 

Всі новини →