Arbuzinsky region » News
Homepage News Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Монетизація житлових субсидій

28/02/2019

Особливості виплати житлових субсидій в  в 2019році

 

 

І.            Кому субсидія призначена в 2018році

ІІ.         Кому призначено  субсидію з 01 січня 2019року

-  отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

    Вся субсидія буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

    Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

     Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

     Кожному одержувачу субсидії, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії  для оплати комуналки.

    Тим хто буде мати заборгованість по сплаті комунальних платежів напротязі двох місяців виплата субсидії припиняється.

-  субсидія надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачем комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS – повідомленням громадян про те, скільки їм залишилось доплатити за комуналку.

   В Ощадбанк йти не потрібно.

   Кожному одержувачу субсидії, після опрацювання заяви на монетизацію, буде  АВТОМАТИЧНО відкрито персональний обліковий запис в банку, на якому будуть відображатись  житлові субсидії у грошовій формі. Ці кошти першочергово будуть спрямовані  на оплату комунальних платежів.

   Для субсидіантів будуть створені Персональні кабінети, де можна буде відслідкувати інформацію, про розмір нарахованої субсидії, перелік комунальних сплачених платежів, та залишок коштів.

   Після закінчення опалювального сезону – у червні – суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів субсидії. Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично без звернення у банк.

Всі новини →