Arbuzinsky region » News
Homepage News Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

75 років минуло з того часу.

21/03/2019

Багато часу минуло з тих пір, як завершилась найстрашніша та найжорстокіша війна за визволення Арбузинщини від німецько-фашистських загарбників. Але б скільки років не пройшло, наш святий обов’язок знати і пам’ятати сторінки нашої минувшини, пам’ятати якою величезною ціною дісталася перемога над ворогом.
21 березня 2019 року представники влади, громадськість відзначили 75-у річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників з радістю – за відвойоване право жити в незалежній державі, та з болем – за мільйонами загиблих на полях битв.
             Віддати шану визволителям рідного краю прийшли голова районної державної адміністрації Лілія Недашківська, заступник голови районної ради Лариса Кошмір, голова Арбузинської ОТГ Євгеній Травянко, представники трудових колективів, учнівська молодь, мешканці селища та району. До 75-річчя звільнення нашої держави від нацистських окупантів триває Всеукраїнська естафета пам'яті "Слава визволителям України", під час якої від області до області, від району до району передаються символи естафети. З нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області в рамках проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» сьогодні до Арбузинського району завітала делегація від Братського району на чолі з першим заступником голови Братської райдержадміністрації Антоніни Шарати, завідувачем сектору культури Олени Буберенко та голова Братської організації ветеранів Гаміда Мамедова. Гості взяли участь в урочистому зібранні з нагоди цієї пам'ятної дати, де в святковій обстановці передали символ естафети «Книгу Пам'яті» представникам Арбузинського району.
Керівництво Арбузинського району та гості з Братського району щиро привітали арбузян зі святом – 75-річчям з дня визволення Арбузинщини у Другій світовій війні, побажала усім міцного здоров’я, миру, родинного тепла і довголіття.

Учасники зібрання поклали квіти до Меморіального комплексу воїнам-визволителям та пам’ятного знаку дітям війни і хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто за священну справу боротьби за мир та щастя на землі віддав найдорожче – своє життя.

  

Всі новини →