Arbuzinsky region » News
Homepage News Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

На календарі червона дата – День партизанської слави

20/09/2019

Час невпинно віддаляє нас від подій Другої світової війни. І все більше тих, хто знає про страшне горе тільки із книг та спогадів старшого покоління. І ось на календарі червона дата – День партизанської слави – державне свято, покликане висловити пошану і повагу тим, хто воював з ненависним ворогом-окупантом у тилу, не шкодуючи власного здоров’я та життя. Цей день є визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над загарбниками, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. А на боротьбу в той час піднялися сотні тисяч людей, які жили світлою мрією – звільнити землю від ворога.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави та з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників, напередодні пам’ятної дати, 20 вересня 2019 року в смт Арбузинка за участю голови райдержадміністрації Лілії Недашківської, заступника голови районної ради Лариси Кошмір, голови Арбузинської районної організації  ради ветеранів Любов Черевач, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, відбулося покладання квітів до Меморіального комплексу загиблим воїнам.           

Всі новини →