Арбузинский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Засідання круглого столу «Кожній дитині – родина!»

28/09/2018

 Життя без батька,  матері, тепла, 

Це — як квітка, що загублена в пустелі,
       Як пісня, що без музики жила, 
 як білий лебідь, що зостався сам у небі»

Іноді батьки забувають, що дитині необхідні не лише матеріальне забезпечення  та блага, а й батьківське тепло, порада, підтримка. Зниження відповідальності батьків за виховання дітей, порушення їхніх прав породжує бездоглядність дітей, що тягне за собою низку негативних проявів, які залишають відбиток на все наступне життя малого громадянина.

Загальновизнано, що найкращим середовищем для проживання та розвитку дитини є сім’я. Якщо ж дитина з будь-яких причин позбавлена можливості жити в біологічні сім’ї, то на заміну їй повинна прийти інша сім’я, готова зігріти і підтримати її.

       Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.

       Сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

       28.09.2018 року в приміщенні Арбузинської райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Кожній дитині – родина!» за участю прийомних батьків, батьків – вихователів району, опікунів та піклувальників, керівників та спеціалістів установ, організацій, які працюють на захист прав дітей.

         На засіданні розглянуто питання захисту прав дітей, та сімей в яких вони проживають. Актуальними питаннями було  профілактика жорстокого поводження між дітьми та  їх  Інтернет - захоплення «Булінг» та «Момо».

Всі новини →