Арбузинский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

26/11/2019

        Міністерство соціальної політики України у зв’язку із зверненнями органів соціального захисту населення щодо призначення житлової субсидії з місяця, у якому була нарахована пільга на оплату житлово – комунальних послуг, повідомляє.

      Пунктом 69 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995№ 848 ( зі змінами ), передбачено, що житлова субсидія на оплату житлово – комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням.

     Якщо до складу  домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово – комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але не раніше місяця подання заяви.

      Таким чином, у разі подання заяви про призначення житлової субсидії у місяці, в якому нараховано пільгу на оплату житлово – комунальних послуг, субсидія призначається з наступного місяця.

     З урахуванням зазначеного, у випадку коли, наприклад, у жовтні нарахована пільга, і субсидія, сума субсидії у листопаді зменшується на суму нарахованої субсидії у жовтні.

     При цьому, якщо пільговик виявив бажання повернути на рахунок органу соціального захисту населення суму нарахованої пільги за жовтень, субсидія може бути призначена з місяця звернення за її призначенням, тобто з жовтня. 

Всі новини →