Арбузинский район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Пам'ятаймо завжди, наша сила - у єдності!

22/01/2020

 Символічно, що саме по завершенню святкування трьох великих релігійних свят, які зігріли добром і злагодою наші серця, вселили надію на те, що завтрашній день буде радісним, а Україна вільною і єдиною, понад 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу. Відтоді 22 січня - національне свято. З кожним роком воно набуває все більше символізму. Нині, в умовах війни із сусідом-агресором, поняття Соборності наповнюється реальним змістом. Воно актуалізується як найвища цінність. Саме зараз нам як ніколи потрібно об'єднатися заради мирного майбутнього, заради незалежної, вільної України.

Тож з цієї нагоди представники влади та жителі селища взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам АТО.

 

Всі новини →