Арбузинський район » Служба за контрактом в ЗСУ
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Служба за контрактом в ЗСУ

 

Військова служба за контрактом: вимоги, пільги та вакансії

На військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок – до 50 років).
Терміни військової служби за контрактом від 1 до 10 років.
Пільги для військовослужбовців-контрактників
1. Грошове забезпечення осіб рядового та сержантського складу становить до 14000 гривень
2. Раз на рік надається: матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного грошового окладу (якщо є для цього відповідні підтверджуючі документи). Крім того, надається грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.
Разом з тим, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.
3. Інші привілеї
Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
 

 Виплачується одноразова грошова допомога військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:

для осіб рядового складу - 14 тис. 096 грн,
для осіб сержантського і старшинського складу - 15 тис. 858 грн,
для осіб офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу - 17 тис. 620 грн.
Компенсація за піднайом житла за рахунок військової частини.
Безоплатна медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
Особливості контрактної військової служби для жінок
Вік: від 18 до 40 років (граничний вік призову для жінок збільшується до 50 років на час особливого періоду).
Посади та спеціальності: Жінки-військовослужбовці призначаються на такі основні посади: зв’язку—”телефоніст”, “телеграфіст” та інші; тилу—”кухар”, “кравець” та інші; медичні—”фельдшер”, “медична сестра” та інші; штабу—”діловод”, “відповідальний виконавець”, “бухгалтер” тощо.
5 кроків до контрактника
Крок 1: Прийти до Арбузинського районного військового комісаріату та більш детально дізнатися про військову службу у Збройних Силах України. Відвідати військову частину, яка зацікавила та дізнатися про майбутню службу та обрану спеціальність.
Крок 2: Подати усі необхідні документи.
Крок 3: Пройти медичне обстеження, професійний та психологічний відбір.
Крок 4: Підписати контракт, пройти курс навчання за обраною спеціальністю в військових навчальних центрах.
Крок 5: Прийти до обраного місця служби та пройти військову службу за отриманою спеціальністю.
Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у Збройних Силах України звертатися для співбесіди і подальшого оформлення документів у Арбузинський  районний військовий комісаріат за адресою: смт. Арбузинка , площа Центральна 1,
тел. 3-17-60 та моб.тел. 097 182 6963
 
                                                      
В Арбузинському районному військовому комісаріаті на обліку перебуває 175 учасників АТО усіх військових формувань України.
З них: 38 військовослужбовців, які проходили службу в ЗСУ в зоні АТО та мають посвідчення «Учасник бойових дій», нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».  
          119 військовослужбовців, які проходили службу в ЗСУ в зоні АТО
та мають посвідчення «Учасник бойових дій», нагороджено нагрудним знаком «»Учасник АТО».
Військовослужбовець з числа особового складу Арбузинського районного військового комісаріату був  відряджений на 12 місяців до бойової військової частини.
За виконання бойових завдань в зоні АТО був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».
 
 
 
 
 

Військова служба за контрактом – це можливість розвиватись та зростати, захищаючи рідну землю

 

 

 

 

На сучасному етапі розвитку України актуальним є зміцнення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. За таких умов, головна увага керівництвом держави приділяється комплектування Збройних Сил України.
Військова служба за контрактом є основним  джерелом, який забезпечує достатній рівень укомплектованості військових частин та їх готовність до захисту суверенітету та недоторканості України.
Президентом та Урядом України, керівництвом Збройних Сил України на протязі останнього року вживається ряд заходів, спрямованих на підвищення мотивації громадян для вступу на військову службу за контрактом, а саме:
–   військовослужбовцям за призовом під час мобілізації на особливий період в разі укладання ними контракту передбачено виплату одноразової грошової допомоги (особам рядового складу –вісім мінімальних заробітних плат (11 024 грн.), особам сержантського і старшинського складу – дев’ять мінімальних заробітних плат (12 402 грн.), особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн.));
–    введено короткостроковий контракт терміном на 6 місяців;
– запроваджено присвоєння первинного офіцерського звання «молодший лейтенант» військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу з вищою освітою за освітнім рівнем не нижче «бакалавр»,  які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період;
– запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий шлях та не мають вищої освіти;
– підвищено розмір грошового забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом (заробітна плата військовослужбовця за контрактом за першим роком військової служби на посадах солдатського складу складає близько 7 000 грн., командира відділення – 8 200., командира взводу – 9400 грн., командира роти – 10500 грн.);
– розглядається питання виплати військовослужбовцям військової служби за контрактом компенсації за піднайом житла.
Військова служба за контрактом – це можливість розвиватись та зростати, захищаючи рідну землю.
 
За довідками звертатися до Арбузинського районного військового комісаріату за адресою: площа Центральна, 1 або за телефоном: 3-17-60
 
 
 
 
 
                                                  
  Про призов громадян України на строкову військову службу квітень –травень 2018 року
Формат: PDF | Добавлен: 06/03/2018 14:59:46
59Kb Скачать скачать
  Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України
Формат: DOC | Добавлен: 17/07/2017 15:58:49
36Kb Скачать скачать


Служба у Збройних Силах України – мужність, відвага, професіоналізм.

Якщо тебе турбує впевненість в майбутньому, тебе та твоєї родини  - Стань Військовим за контрактом!

Держава гарантує:

-    Достойну платню (солдат – від 7000 тис. грн., командир відділення – від 7500 тис. грн., заст. командира взводу – від 8000 тис. грн.);

-    Своєчасну виплату коштів (з 10 по 15 число щомісячно);

-    Пенсія за вислугою років (можливість отримати пенсії за вислугою років 25 календарних років, розмір пенсії вище ніж у цивільному секторі)

-    Забезпеченість безкоштовними обідами у робочі дні (під час бойової підготовки у таборах та навчальних центрах – триразовим харчуванням за рахунок держави)

-    Забезпеченість медичним та санаторно-курортним лікуванням (лікування в санаторіях  та профілакторіях МОУ членів сімей також за пільговими цінами)

-    Забезпеченість житлом (гуртожиток для неодружених та сімейні гуртожитки для одружених, або грошова компенсація за піднайом житла)

-    Безкоштовне забезпечення речовим майном (військовою формою одягу та інше.)

-    Заочне навчання за рахунок держави у ВВНЗ (починаючи з другого контракту)

-    Можливість мовної підготовки (вивчення іноземної мови за рахунок держави у ВВНЗ та за кордоном)

-    Можливість участі у миротворчих операціях та миротворчих місіях за кордоном

-    Можливість отримання офіцерського звання (військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту)

-    Перспективи та кар’єрний ріст

Кількість вакантних посад обмежено, поквапся бо завтра буде пізно! З більш детальною інформацією можна ознайомитись ТУТ або звернутись до Арбузинського районного військового комісаріату  за адресою: смт. Арбузинка, площа Центральна, 1, тел.: (05132) 3-17-60, 0678563040.

 

*