Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Южноукраїнське бюро правової допомоги

  Відповідальність за спалювання листя
Формат: DOCX | Добавлен: 23/10/2018 13:48:02
19Kb Скачать скачать

 

Оголошується відкритий конкурс на участь у одноденному тренінгу, направленому на розвиток знань та навичок у сфері земельних відносин, для юристів системи безоплатної правової допомоги та інших практикуючих юристів, для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів, а також для адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги у Миколаївській області. Тренінги відбудуться в рамках співпраці Координаційного центру з надання правової допомоги та Світового Банку (проект "Прозоре управління земельними ресурсами в Україні").
 
Тренінг для юристів системи БПД та інших практикуючих юристів проходитиме 1 листопада 2018 року у м. Миколаєві та 15 листопада 2018 року у м. Вознесенську.
 Тренінг
для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників та реєстраторів проходитиме 2 листопада 2018 року у м. Миколаєві та 16 листопада 2018 року у м. Вознесенську
 Дату проведення тренінгу для адвокатів буде запропоновано після вирішення питання щодо акредитації регіональних тренінгів для адвокатів як заходів з підвищення кваліфікації в Національній асоціації адвокатів України.

 Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку для участі в тренінгу:

 1. тренінг для юристів системи БПД та інших практикуючих юристів (1 листопада, м. Миколаїв)

 
https://goo.gl/forms/2Z6V5pE51GTHpOpF3
 2. тренінг для юристів системи БПД та інших практикуючих юристів (15 листопада, м. Вознесенськ)

 
https://goo.gl/forms/WyC7jFTpB4ubTZqD3
 3. тренінг для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів (2 листопада, м. Миколаїв)

 
https://goo.gl/forms/VdiXgeY213OCWJmg2
 4. тренінг для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів (16 листопада, м. Вознесенськ)

 
https://goo.gl/forms/CwN0pq4rv1C4JHs73
 5. тренінг для адвокатів, які
співпрацюють з системою БПД (м. Миколаїв)
https://goo.gl/forms/3XeUHsu9WvkcjoaG2
 6. тренінг для адвокатів, які співпрацюють з системою БПД (м. Вознесенськ) 
https://goo.gl/forms/zlx554NO0PNhGMXN2
 
‼️Останній строк подачі заявок - 28 жовтня 2018 року до 18:00 години (заявки, які будуть подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться).
 Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати, пов'язані із харчуванням на час проведення тренінгу. За результатами навчання учасники отримують сертифікат.

 
 

вул. Дружби Народів 23, каб.14,
м. Южноукраїнськ, Україна
 
тел: (05136)55508
е: yuzhnoukrainsk@legalaid.mk.ua
 
 
www.legalaid.gov.ua
 
 
 
Южноукраїнське бюро правової допомоги
 
 
 
 

Використання водойм в Україні в цілях любительської риболовлі

 
Питання використання водойм в Україні в цілях любительської риболовлі регулюють: Конституція України, Водний кодекс України, Закон України «Про аквакультуру»,    «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про тваринний світ», а також Правила любительського і спортивного рибальства.
Відповідно до статей 17, 27 Закону України «Про тваринний світ» на природних водоймах встановлено два види любительського рибальства: на умовах загального (у водних об'єктах загального користування у межах встановлених законодавством обсягів безоплатного вилову) та спеціального (відповідними дозволами чи іншими документами) використання водних біоресурсів
Любительський   і   спортивний   лов   риби   і   водних безхребетних для власних  потреб дозволяється всім громадянам України, іноземцям, а також особам без громадянства у всіх водоймах України, за винятком вилову у водоймах природно-заповідного фонду, ставкових та інших риборозплідних господарствах, водоймах, спеціальне використання яких обмежене (питні, технічні, лікувальні та інші), водоймах, де лов або добування ) заборонені Правилами рибальства.
 
Жодного любительського рибальства на рибогосподарських технологічних водоймах не може бути тому, що риба є власністю господарюючого суб’єкта.
Разом з тим суб’єкти аквакультури можуть надавати рекреаційні послуги (а не загальне водокористування) на платній або безоплатній основі.
 
Загальне водокористування на інших водних об’єктах, реалізується відповідно до статті 51 Водного кодексу України, за якою водні об’єкти надаються в користування на умовах оренди без обмеження права загального водокористування (у тому числі любительського та спортивного рибальства), однак, крім випадків, передбачених законом.
На водних об’єктах, наданих в оренду, загальне водокористування допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об’єкт в оренду, що може бути врегульовано у договорі оренди або у додатковій угоді між ними.
Водокористувач, який узяв водний об’єкт у користування на умовах оренди, зобов’язаний довести до відома населення: або умови загального водокористування, або про встановлення обмежень загального водокористування на водному об’єкті, наданому йому в оренду
Дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі таких видів у таких кількостях:
Об'єкти лову
Водойми загального користування
Водойми закріплені за ГО, а також ті, де запроваджене платне рибальство
Риба (кг)
3
5
Раки (шт.)
30
50
 
В рибогосподарствах обмеження не діє.
 
Забороняється   лов   риби,   добування водних тварин протягом усього року:       
 
-          на ділянці від греблі Олександрівської ГЕС на протязі 
 
4 км униз за течією (Миколаївська область);
 
-          на ділянці в межах м. Первомайська від впадання
 
р. Кодима вниз річкою до краю міської межі;
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
Любительський лов риби, інших водних живих ресурсів в літній період, у строки від скресання криги і до льодоставу (за винятком забороненого нерестового періоду), дозволяється:
На водоймах загального користування - з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку, та спінінгом.
На водоймах, на яких впроваджене платне рибальство:
-          з берега   або з човна вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше десяти на рибалку і спінінгом.
На водоймах, наданих громадським об'єднанням   для організації любительського рибальства:
-          членам громадських об'єднань за їх членськими квитками з берега і човнів вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше десяти на рибалку і спінінгом;
-          іншим особам - забороняється;
-          особи, пойменовані в пункті 4.1.2 Правил рибальства, мають право на безоплатний лов риби з берега і човна.
-           
Дітям до 16 років самостійний лов риби дозволяється тільки з берега
 
 

Відповідальність у сфері любительської риболовлі

 
Держрибагентство може накласти стягнення у справах:
За перевищення затверджених лімітів та нормативів використання природних ресурсів – штраф від 3 до 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (далі - НПД).
За порушення правил рибальства – штраф від 2 до 10 НПД.
За грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) – штраф від 20 до 40 НПД з конфіскацією знарядь.
Державна екологічна інспекція може накласти стягнення у справах:
За виготовлення, збут, зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції -штраф від 9 до 21 НПД з конфіскацією знарядь матеріалів та засобів для їх виготовлення.
Реклама, а так само будь-яка інша діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу - штраф від 50 до 100 НПД.
Національна поліція порушує кримінальну справу у діяннях:
Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду – штраф від 100 до 200 НПД (для кримінальних справ) чи обмеження волі до 3 років.
Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за такий же злочин - від 200 до 400 НПД (для кримінальних справ) чи позбавлення волі до 3 років.
 

    

21.06.2018 відбулось засідання робочої групи у складі якої начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна Вікторівна, з проведення правороз’яснювальних заходів щодо виконання Плану дій реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на території Арбузинського району. Під час засідання було обговорено ряд проблемних питань, зокрема виявлення дітей, стосовно яких не проведено державної реєстрації народження, проведення перевірок у дошкільних та шкільних начальних закладах, налагоджено тісну співпрацю між Южноукраїнським бюро правової допомоги, Арбузинським районним відділом ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області та виконавчими органами державної влади та місцевого самоврядування району.

 

Наприкінці засідання було обговорено проект плану перевірок у навчальних закладах Арбузинського району.
  Позбавлення батьківських прав
Формат: DOCX | Добавлен: 14/06/2018 10:02:14
23Kb Скачать скачать
  Правила поведінки при затриманні поліцією.
Формат: DOCX | Добавлен: 14/06/2018 10:04:07
22Kb Скачать скачать
  Правила перевезення домашніх тварин авіаційним, автомобільним, залізничним, морським та річковим транспортом.
Формат: DOCX | Добавлен: 14/06/2018 10:03:24
26Kb Скачать скачать
  ЗВЕРНЕННЯ Організаційногокомітету з підготовки та проведення у 2018 роцізаходів з нагоди Дня охоронипраці в Україні
Формат: DOCX | Добавлен: 11/05/2018 12:55:38
69Kb Скачать скачать
  як адвокату залучитися для надання безоплатної вторинної правової допомоги
Формат: PNG | Добавлен: 21/11/2017 13:57:30
400Kb Скачать скачать
  Наказ МЮУ про проведения конкурсу з вiдбору адвокатiв, якi залучаiоться для наданвя безоплатної вторинної правової допомоги
Формат: PDF | Добавлен: 21/11/2017 14:00:31
125Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет антирейдерство
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2017 10:23:39
186Kb Скачать скачать

Я МАЮ ПРАВО!  https://www.youtube.com/watch?v=wMCTG-xtAE8

  ЯМП! Буклет досудове
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2017 10:24:01
184Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет студенти
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2017 10:24:26
196Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет субсидії
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2017 10:24:58
974Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет аренда
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2017 10:26:32
1990Kb Скачать скачать
  ЯМП! Путівник виконавчого провадження
Формат: PDF | Добавлен: 21/03/2018 13:45:31
517Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет аліменти
Формат: PDF | Добавлен: 21/03/2018 13:46:07
944Kb Скачать скачать
  ЯМП! буклет памятка для боржника
Формат: PDF | Добавлен: 21/03/2018 13:48:03
1014Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет маскишоустоп
Формат: PDF | Добавлен: 21/03/2018 13:47:15
476Kb Скачать скачать
  ЯМП! Буклет для стягувача
Формат: PDF | Добавлен: 21/03/2018 13:49:48
485Kb Скачать скачать