Арбузинський район » Арбузинське відділення поліції
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Арбузинське відділення поліції

    Оголошення !
Шановні громадяни Арбузинського району, Арбузинське ВП Братського ВП ГУНП в Миколаївській області  повідомляє, що здійснення прийому громадян з питань дозвільної системи здійснюється в Братському ВП ГУНП в Миколаївській області за адресою : Миколаївська область Братський район смт. Братське пров. Європейський, №13.

           Дні прийому:

           Вівторок з 09:00 до 18:00 год.

           Четвер з 09:00 до 18:00 год.

            Субота з 09:00 до 12:00 год.
 

Прийом здійснює : інспектор дозвільної системи Братського ВП ГУНП в Миколаївській області старший лейтенант поліції Козиний Анатолій Анатолійович. 

 

 

 Як вже зазначалось більшість кримінальних правопорушень, вчинених відносно осіб похилого віку, становлять крадіжки. При цьому, способи проникнення до житла є досить різноманітними. Одні грубо зламують замки від вхідних дверей, інші ж стараються проникнути до оселі через вікно чи балконні двері. Як правило, спочатку злодій вивчає хто саме живе в квартирі, яку планує обікрасти, коли її мешканці покидають своє житло. З цією метою вони самі стежать за майбутньою жертвою, або ж випитують необхідну інформацію у балакучих сусідів. Є злодії, які з метою прискорення цього процесу, тобто здійснення крадіжки з квартири, стараються різними способами виманити мешканців з квартири на тривалий час, щоб потім вільно і безпечно «погосподарювати» в помешканні. Наприклад, злодій може зателефонувати та повідомити про те, що мешканцю квартири необхідно терміново з’явитися у визначений час до банківської установи або поштового відділення для отримання грошового переказу, посилки чи телеграми.

Зрозуміло, що убезпечити себе від «домушників» на всі сто відсотків неможливо. Але дотримуючись елементарних правил Ви можете захистити себе та своє майно. Тому виходячи з дому зачиняйте вікна помешкання, особливо, якщо мешкаєте на першому поверсі або в квартирі, розміщеній поблизу пожежних драбин, козирків. Не залишайте ключі від оселі у доступних місцях (під килимком, у поштовій скриньці тощо), а у разі втрати хоча б одного з ключів, терміново міняйте замок або циліндровий механізм. По можливості обладнайте житло охоронною сигналізацією.
Не слід ховати грошові кошти в шафах з білизною, сервантах, одязі, книгах чи під матрацом, щоб виключити можливість їх виявлення сторонніми особами при біглому огляді помешкання. Також не зберігайте значні суми грошей чи ювелірні вироби в одному місці. Обмежте коло осіб, яким відомо про цінності, що зберігаються у вас.
Злочинці можуть застосувати і такий простий спосіб виманювання хазяїнів із квартири, як викручування пробок електрощита в парадному. У далеко не кращий момент у вас гасне світло і Ви виходите з темної квартири, але відразу одержуєте удар по голові. Щоб уникнути цього, якщо є можливість, об'єднаєтеся із сусідами і зробити ще одні металеві двері в загальному коридорі.
Досить часто, з метою проникнення до житла та заволодіння грошима громадян, правопорушники представляються працівниками різних установ, у тому числі комунальних служб (слюсарями, сантехніками, водопровідниками), органів соціального захисту тощо. Мета візиту може бути досить різною від розносу соціальними працівниками грошових дотацій, адресної допомоги до необхідності перевірки газового обладнання, показів лічильників.
Не слід поспішати відчиняти двері незнайомим людям. Обзаведіться на дверях міцним ланцюжком та спілкуйтеся із візитерами через відкритий на величину ланцюжка простір. В будь-якому випадку не треба соромитись та слід попросити пред’явити документи. Роздивившись посвідчення по можливості слід перевірити повноваження співробітника подзвонивши в організацію, яка його надіслала, навіть якщо незнайомець ввічливий і називає вас по-батькові.  Таке скрупульозне відношення до відвідувачів, швидше за все, відлякає шахраїв.
Тому, рекомендується зробити для себе список всіх екстрених телефонів, вписати туди номери поліції, пенсійного фонду, газової, соціальної, медичної служби, а також телефон лікаря, дільничного офіцера, майстра ЖЕКу. Такий список краще зберігати на видному місці, тоді Ви зможете швидко набрати потрібний номер і з'ясувати необхідну інформацію або звернутися за допомогою.
У разі, якщо двері вже було відчинено, не слід впускати незнайомих осіб далі прихожої. При цьому, бажано постійно знаходьтесь поряд з ними та, по можливості, не зачиняйте вхідні двері, щоб у разі необхідності можна було покликати на допомогу.
Не виключено, що Вас можуть попросити принести попити води чи розміняти грошову купюру великого номіналу, але це може стати лише приводом для того, щоб відволікти Вашу увагу та дізнатися про місце, де Ви зберігаєте заощадження, отримати час для пошуку у кімнаті матеріальних цінностей.
 

 

1.
Дільничний офіцер поліції
капітан
Ільїн Володимир Миколайович
0673065443
смт. Арбузинка
с. Полянка
с. Агрономія
с. Новоселівка
с. Марянівка
с. Нові Ставки
с. Вишневе
с. Кавуни
х. Воля

 

1
Дільничний офіцер поліції
лейтенант
Сердюк Віталій Юрійович
0988468856
смт.Костянтинівка
с. Бузьке
с. Іванівка
с. Олексіївка
 

 

1
Дільничний офіцер поліції
Старший лейтенант
Яремко Володимир Андрійович
0673065443
с. Семенівка
с. Благодатне
с. Садове
с. Зелена Поляна
с. Виноградний Яр
с. Михайлівка               
с. Новогригорівка
с. Воєводське
с. Любоіванівка
с. Рябоконево
с. Новокрасне
Дільничними офіцерами поліції Арбузинського ВП Братського ВП ГУНП в Миколаївській області у період з 01 січня 2018 р., по березень 2018 р. спільно з громадськістю було виявлено та задокументовано 8 кримінальних правопорушень також було виявлено 106 адміністративних правопорушень по ним було складено 106  адміністративних матеріалів та притягнено до адміністративної відповідальності за такими статтями а саме:
за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»
(було складено 9 протоколів)
за ст.173-2 КУпАП «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування»
(було складено 5 протоколів)
за ст. 175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях»
(було складено 36 постанов)
за ст. 176    КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення»
(було складено 4 постанови)
за ст. 177 КУпАП «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення»
(було складено 1 постанова)
за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді»
(було складено 24 адміністративних матеріалів)
за ст. 184  КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей»
(було складено 9 постанов)
за ст. 187   КУпАП «Порушення правил адміністративного нагляду»
(було складено 18 протоколів)
 
Порушення правил Дозвільної системи (Складено 4 адміністративні матеріали)
 
за ст. 190 КУпАП «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї»
за ст. 191   КУпАП «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів»
за ст. 192 КУпАП «Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік»
за ст. 174  КУпАП «Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку»
            На обліку дільничних Арбузинського ВП Братського ВП ГУНП в Миколаївській області перебуває:
            - 5 осіб формально підпадаючих під дію адміністративного нагляду
            - 9 осіб перебувають під адміністративним наглядом
            -58 осіб домашніх насильників
            - 4 особи дитина правопорушник.
 

Також з 21 лютого по 30 квітня 2018 року почались профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» Дільничними офіцерами було виявлено два факти незаконного перебування громадянинів інших держав на території Арубзинського району