Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Актуальна інформація

ЦНАП інформує
Декларацію про готовність об’єкту до експлуатації
можна зареєструвати онлайн
        Держархбудінспекція спільно з Агентством е-врядування та  Координатором проектів ОБСЄ в Україні презентували нову електронну послугу у містобудівній сфері – декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.
         Зазначена е-послуга стала вже сьомою у сфері будівництва,   і відтепер українці зможуть як розпочати, так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії в режимі он-лайн. Громадяни матимуть змогу подати таку е-декларацію у будь-який зручний час 24 години на добу 7 днів на тиждень через мережу Інтернет.
           Завдяки сучасним інформаційним технологіям процедура подачі документів стає максимально прозорою та зручною. «Запровадження електронних послуг сприяє новій якості обслуговування громадян та бізнесу,  прозорості діяльності інспекції та зменшенню корупційних ризиків». 
          Електронні послуги вже доступні через портал Держархбудінспекції e-dabi.gov.ua, а також на єдиному державному порталі адміністративних послуг  my.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.
 За рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від суб’єктів звернення та ухвалення відповідного рішення. Результат надання електронної послуги направляється суб’єкту звернення також в електронній формі. Такі нововведення дозволять заощадити час та зусилля і максимально мінімізують ризики будь-яких можливих зловживань.
         Важливим кроком стало налагодження взаємодії між реєстрами ДАБІ та Мінюсту, завдяки якому громадяни також зможуть оформити право власності на нерухомість у електронному форматі. Тепер при оформленні прав власності на нерухомість від громадянина не вимагатимуть надавати державному реєстратору документи про введення об’єкта в експлуатацію в паперовому вигляді, адже реєстратор матиме змогу отримати їх автоматично в режимі он-лайн з єдиного реєстру Держархбудінспекції.
Сьогодні впроваджено 7 електронних адміністративних послуг у будівництві:
§ повідомлення про початок виконання підготовчих робіт;
§ декларація про початок виконання підготовчих робіт;
§ повідомлення про початок будівельних робіт;
§ декларація про початок будівельних робіт;
§ подання документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва;
§ внесення змін до переліку видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва;
§ декларація про готовність об’єкта до експлуатації.
 

 

Відділ адміністративно-дозвільних

процедур райдержадміністрації 

 ОГОЛОШЕННЯ
“Усі громадські формування, які мають намір бути включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій повинні перевірити свої статути та в разі необхідності привести їх у відповідність до Податкового Кодексу України в термін до 31 грудня 2016 року.
 
Перелік документів, які необхідно подати для реєстрації нової редакції статуту, а також їх зразки Ви можете знайти на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за посиланням http://just-mykolaiv.gov.ua/, в розділі «Актуальна інформація для громадських об'єднань».
 
За додатковою інформацією з питань державної реєстрації громадських формувань, Ви можете звернутись за телефоном гарячої лінії Управління державної реєстрації – (0512) 34-01-17.”
 
 
ЦНАП інформує
Отримуйте адміністративні послуги якісно та вчасно у нас
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг у Арбузинському районі, який знаходиться за адресою: смт.Арбузинка, пл.Центральна,18. 55301
Основна мета ЦНАПу – це надання якісних адміністративних послуг громадянам.  Для отримання адміністративної послуги в Центрі надання адміністративних послуг громадяни звертаються до адміністратора та представників суб’єктів надання адміністративних послуг. Адміністратор надасть вичерпну інформацію і консультацію щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг; допоможе заповнити заяву та сформувати пакет документів для отримання послуги.
Популярні послуги за якими звертаються до Центру:
- державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- державна реєстрація прав на нерухоме майно;
- видача довідок та витягів з  земельних питань;
- реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
- реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації;  декларація про початок виконанняи будівельних робіт;
- видача будівельного паспорту; видача паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного. побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності.
Прийом та видача документів здійснюється в Центрі щодня (крім вихідних)
Через ЦНАП надається 138 адміністративних  послуг. З них виключно послуг Арбузинської райдержадміністрації – 33.
За січень – вересень 2016 року звернулося 5519 громадян. В тому числі особисто до адміністраторів ЦНАП подано заяв 1552: з напрямку реєстрації речових прав на нерухоме майно - 716; Відділ архітектури ЖКГ та розвитку інфраструктури – 26; Дозвільні документи - 27; Відділ Держгеокадастру в Арбузинському районі – 783; в елетронній формі 30 .
За період з травня по вересень надійшло до районного бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації  58050 грн.
 
На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації http://arbuzinka.mk.gov.ua та на сторінці фейсбук https://www.facebook.com/arbcnap розміщена інформація про діяльність Центру, графік роботи, контактні телефони, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються в Центрі. Консультаційна інформація про послуги надається особисто в Центрі або телефоном (0532)3-09-22.
 
 
 
Оголошення
У зв’язку з ліквідацією районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції Миколаївської області виконання обов’язків у сфері державної реєстрації громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст,друкованих засобів масової інформації покладено на відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Январьова, 28, т. (0512) 34-01-63.
веб-сайт: http://just-mykolaiv.gov.ua/rejestratsijna_sluzhba

 
 

 
 
До відома громадян
З 3 квітня 2016 року на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» Державна міграційна служба припиняє надання адміністративних послуг «Реєстрація місця проживання/перебування», та «Знаття з реєстрації місця проживання». Отже, і ЦНАП не зможе приймати документи для надання цих послуг відповідно.
 Шановні жителі Арбузинського району, з 3 квітня 2016 року для реєстрації місця проживання/перебування та зняття з реєстрації місця проживання Ви повинні звертатися до відповідних сільських та селищної рад.
Задля уникнення конфліктних ситуацій просимо поширити дану інформацію максимально у колі своїх знайомих. Дякуємо за розуміння.