Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 Арбузинський центр соціальних служб для сімї дітей та молоді спільно з Арбузинським міськрайонним відділом з питань пробації 21.11.2017 р. провели плановий спільний семінар на тему «Особливості ВІЛ-інфекції та попередження інфікування». Основним аспектом семінару стало: поглиблення знань про шляхи передачі та можливості запобігання інфікування ВІЛ - інфекцією, формування толерантного ставлення до ВІЛ – позитивних людей, ведення здорового способу життя. Важливо розуміти, що захистити себе і своє здоров’я – дуже важливо, і це можна зробити, але в той же час необхідно залишатися людьми: ставитися до ВІЛ – інфікованих людей, як до людей з іншими хворими, надавати підтримку, допомогу, дружити з ними. Адже ВІЛ не передається через дружбу!

 «Протидія торгівлі людьми. Як не потрапити в пастку.»

       Фахівець Арбузинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівником Арбузинського УСЗН взяли участь у  лекторії на тему «Протидія торгівлі людьми. Як не потрапити в пастку.», які проводились в Арбузинській ЗОШ №1 та Арбузинській ЗОШ №2 ім.Т.Г.Шевченка до Європейського дня протидії торгівлі людьми. Метою лекторію полягала в сприянні здобуття учасниками необхідних знань і навичок щодо етапів та ознак торгівлі людьми, проведення профілактичної роботи щодо запобігання потрапляння в ситуацію торгівлі людьми під час виїздів на роботу за кордон та надання дієвої допомоги, зміцнення співпраці суб’єктів механізму перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми. У заході прийняли участь педагоги та учні 9-11 кл. По завершенні заходу усі присутні отримали листівки та буклети тематичного спрямування.

 

 

Про надання безоплатної вториної правової допомоги 

 

01 липня 2015 року відкрився Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, буд. 24, які обслуговуватимуть мешканців Арбузинського, Братського, Веселинівського, Вознесеньского, Врадіївського, Доманівського, Єланецького, Кривоозерського, Первомайського районів та міст Вознесенськ, Первомайськ, Южноукраїнськ.

 

     Надання безоплатної правової допомоги всім категорія осіб, зазначеним у статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в повному обсязі забезпечується з 01 липня 2015 року, а саме:

 

         1) особам, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім’ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України «Про прожитковий мінімум» для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб;

         2) дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, безпритульним дітям, дітям, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї;

         3) особам, на яких поширюється Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»;

         4) ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особам, які належать до числа жертв нацистських переслідувань;

         5) особам, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи;

         6) особам, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;

         7) особам, реабілітованим відповідно до законодавства України.

 

 

 

 

 

У військових є повір’я, що кожне дитяче послання рятує життя солдату. Так за ініціативи Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Арбузинським РЦСССДМ було проведено акцію серед дітей з прийомних сімей та інших категорій сімей, які перебувають під соціальним супроводом, метою акції був збір дитячих малюнків, листів, поробок, що будуть передані військовослужбовцям Миколаївської області, які задіяні в АТО на Сході України та пораненим, які перебувають на лікуванні в обласному шпиталі.

 Діти залюбки відгукнулися на пропозицію та надали свої малюнки, листівки та поробки.

 

 Громадська організації «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 05 по 10 жовтня 2017 р.  в м. Балатональмаді за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжвідомчий семінар «Формування свідомого та відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики».

Метою семінару є підвищення суспільної значимості питань збереження сімейних цінностей, конструктивного ставлення до створення сім’ї та відповідального батьківства; поширення ефективних технологій роботи з дітьми та сім’ями з питань відповідального батьківства; створення умов для обміну досвідом між спеціалістами соціальної сфери.

До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, які забезпечують роботу з дітьми і сім’ями з питань відповідального батьківства, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару або відряджуючої сторони.

За більш детальною інформацією звертатися до організаторів заходу за телефонами: 044-453-73-43, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 093-273-11-26, 050-311-32-80.

Необхідні документи для оформлення шенгенської візи (крім власників біометричних закордонних паспортів!) надсилаються до 20 вересня 2017 за адресою:  м. Київ, вул. Бакинська, 37-г, офіс 306 після попередньої реєстрації за вказаними вище телефонами.