Арбузинський район » Головна
Українська | Русский | English
Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Шановні гості сайту!

Радий вітати Вас на офіційному веб-сайті Арбузинської районної державної адміністрації. На сторінках нашого сайту Ви можете ознайомитись з актуальною інформацією державних установ та останніми новинами в районі.

Дуже важливо людям бути вчасно проінформованими про події, що є важливими для їхнього життя та безпеки. Доступ населення до інформації про діяльність влади – перший крок до підвищення довіри та  розуміння дій влади.

З повагою, голова райдержадміністрації О.В. Палій

 

Шановні колеги!

Дозвольте  щиро привітати вас  з  Днем  державної служби  та побажати творчих і професійних успіхів на благо нашої держави та українського народу!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі, міцного здоров’я, життєвої енергії, благополуччя та достатку.

Нехай кожен день у житті буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Зповагою

голова Арбузинської районної державної адміністрації

 

О.В.Палій

Шановні жителі Арбузинки!

Арбузинська райдержадміністрація відповідно до інформації Первомайського відділення ПАТ "Миколаївгаз" доводить до Вашого відома, що на території Арбузинського району відновили газопостачання

Дякуємо за терпіння та розумінням щодо тимчасових незручностей.

 

Командування Миколаївського загального відділу Військової служби правопорядку розшукують військовослужбовців, які були призвані з Арбузинського району та самовільно залишили військову частину. 

 Список військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину

 
 
ПІБ
 
в/ч
 
Дата самовільного залишення в/ч
 
Дата призову
 
Військкомат
1
солдат КИСЕЛЬОВ Андрій Іванович
В4174
23.07.2016
13.08.2015
Арбузинський РВК
2
матрос БОЧКОВ Сергій В’ячеславович
А2062
29.03.2017
16.04.2013
Арбузинський РВК
3
солдат СИНИЦЬКИЙ Ігор Вікторович
В4533
24.07.2016
18.05.2016
Арбузинський РВК
4
солдат СИНИЦЬКИЙ Ігор Вікторович
В4533
17.06.2016
18.05.2016
Арбузинський РВК
5
солдат БЕРЕСЛАВСЬКИЙ Андрій Валерійович
А1890
06.08.2015
06.08.2015
Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК
6
старший солдат ТОПІЙ Андрій Володимирович
А1126
07.04.2016
28.01.2015
Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК
7
солдат Анрдросов Сергій Сергійович
А1890
10.03.2015
29.01.2015
Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК
8
солдат Кіріченко Валерій Михайлович
В2830
18.12.2014
 
Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК
9
старший солдат КЛИМЕНКО Олександр Олександрович
В2137
05.08.2016
22.04.2015
Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК
10
старший сержант ФІЛОНОК Володимир Олегович
В4174
07.10.2016
31.08.2007
Южноукраїнсько-Арбузинський ОМВК
 

 

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ.  

Починаючи з 01 січня 2017 грошова винагорода складає : 

-          Заробітна плата від 7000 грн.

-          на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону – 6000.00 грн за місяць.

-          в інших місцях дислокації в межах визначеного районну воєнного конфлікту (АТО) -2400.00 за місяць.

-          Матеріальна допомога раз на рік від 4070 грн.

-          Матеріальна допомога на оздоровлення раз на рік від 4070 грн.

-          Безкоштовне санаторно-курортне лікування.

-          Оплата комунальних послуг в розмірі 25 % від загальної суми .

-           Можливість оформлення земельного наділу під житло або городне господарство.

-          Пільговий проїзд у транспорті в межах України.

-          Безкоштовна вища освіта.

-          Інші пільги передбачені у ст.12 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

  

За отриманням детальної інформації звертатися до Арбузинського районного військового комісаріату Миколаївської області смт. Арбузинка пл.. Центральна 1 тел . 05132 3-17-60

 

ЗБІР ДОПОМОГИ ДЛЯ БІЙЦІВ АТО
На постійній основі в смт Арбузинка проводиться збір допомоги для бійців української армії, що знаходяться у гарячих точках.
Шановні громадяни, жителі Арбузинського району, якщо вам не байдужа доля наших захисників і людей східних областей України, які опинилися у полоні нищівної та кровопролитної війни – допоможіть зібрати продукти харчування, ліки та речі першої необхідності.
Нашим обов’язком в тилу є духовна та матеріальна підтримка військових, які, знаходячись у важкому стані, віддано служать українському народу та мужньо боронять державні кордони.
Допомогу можна принести до громадської організації «Арбузинське районне об’єднання воїнів-учасників та ветеранів антитерористичної операції» вул. Шевченка 207, з 09.00 до 14.00 ( І поверх, будівля колишньої СЕС ).
 
Не будьте байдужими – підтримайте людей, які потребують вашої допомоги.

   

 Програма Служби безпеки України

«На тебе чекають вдома»

Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».

Ми допомогли повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам, допоможемо і Вам!

На війну важко йти, а ще важче повертатися з неї.

Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!

https://ssu.gov.ua/ua/pages/206

 

 

*

* 

Місцева підтримка енергомодернізації житла. Інтерактивна карта. 

 

Збір продовольчої допомоги в зону АТО

Шановні громадяни, жителі Арбузинського району, якщо вам не байдужа доля наших захисників і людей східних областей України, які опинилися у полоні нищівної та кровопролитної війни – допоможіть зібрати продукти харчування, ліки та засоби гігієни.

Нашим обов’язком в тилу є духовна та матеріальна підтримка військових, які, знаходячись у важкому стані, віддано служать українському народу та мужньо боронять державні кордони.

З питань збору благодійної допомоги звертатися до голови спілки воїнів та ветеранів антитерористичної операції Дуйко Сергія. Принести допомогу можна до молодіжно-розважального закладу «Центр», за адресою: смт. Арбузинка, пл. Цетральна, 2, тел.3-04-84.

Кошти для допомоги учасникам антитерористичної операції просимо перераховувати до БФ «Арбузинщина». Рішення щодо їх використання приймається на засіданні оперативного штабу райдержадміністрації згідно звернення воїнів АТО. Реквізити БФ «Арбузинщина»: МФО 326461 Р/р 260013030006 Код ЄДРПУ 37075328 Філія Миколаївського управління АТ «Ощадбанк» Призначення платежу: допомога воїнам АТО. 

    Не будьте байдужими – підтримайте людей, які потребують вашої допомоги!!! 

 

 

Приєднуйтесь до нас на

АКТУАЛЬНО: Пільги на безкоштовні медикаменти

АКТУАЛЬНО: Реформа системи надання житлових субсидій населенню

АКТУАЛЬНО: Державна програма енергоефективності

Урядовий веб-сайт присвячений комунальним тарифам та субсидіям

Власний будинок – запорука сімейного добробуту!

Про добровільне об’єднання територіальних громад

 

 

 

Карта Арбузинського району 


Адміністратори сайту - сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Арбузинської районної державної адміністрації.

Зауваження та пропозиції щодо наповнення офіційного веб-сайту Арбузинської районної державної адміністрації надсилайте на електронну адресу адміністраторів сайту inform_arb@ukr.net або надавайте за тел. 3 04 84.

Меморіальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Зранку, цього дня, арбузинці вшанували пам’ять жертв війни біля Меморіалу загиблим воїнам. В заході взяли участь заступник голови

Спалах ботулізму в Україні: все, що потрібно знати про смертельну хворобу

Спалах ботулізму в Україні: все, що потрібно знати про смертельну хворобу    Як нещодавно заявили в Міністерстві охорони здоров'я України, тільки за останні 3 місяці в країні було зареєстровано  62 випадки

ПРО СКАРГИ ГРОМАДЯН У СФЕРІ ОБІГУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

На адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Далі – ГУ ) періодично надходять звернення громадян (скарги) щодо неякісних або сумнівної якості продуктів харчування куплених в мережі роздрібної торгівлі харчових

День медичного працівника

 Щорічно у третю неділю червня, відзначають День медичного працівника. Цей день став традиційним святом після видання Указу Президента України від 1994 року. Сьогодні на варті здоров’я населення Арбузинського району стоять працівники Арбузинської

Громадське зібрання з головою Арбузинської райдержадміністрації та Арбузинським селищним головою

 16 червня 2017 року о 08.00 за ініціативою місцевої жительки смт Арбузинка Іванової Тетяни,  відбулося громадське зібрання з головою Арбузинської  райдержадміністрації та Арбузинським селищним головою, щодо надання роз’яснень щодо припинення

Розширена апаратна нарада

 12 червня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Палія відбулася розширена апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, головами сільських та

Районні заходи до Міжнародного дня захисту дітей

 01 червня о 10.00 годині на стадіоні "Колос" розпочалися заходи з нагоди відзначення Дня захисту дітей, а саме:  районні спортивні змагання зпляжного волейболу та футбольний турнір "кубок вуличного футболу пам'яті В.Дяченка серед учнівської

Останній дзвоник у школах Арбузинки

 Цього дня в Арбузинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Т.Г. Шевченка та Арбузинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1  відбулося свято останнього дзвоника. З нагоди цієї події начальник Арбузинського районного сектору ГУ

Останній дзвоник для школярів!

 25 травня на свято останнього дзвоника до учнів, вчителів та батьків Полянської ЗОШ І-ІІст. Та до Садівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітали: голова райдержадміністрації Олександр Палій, волонтер Соломон Сергій, представник селищної ради

Всі новини →


Оголошення

Меморіальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

ОГОЛОШЕННЯ 22 червня 0 09.00 годині в смт. Арбузинка відбудуться меморіальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Збір учасників заходу о

Конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Арбузинської районної державної адміністрації Миколаївської області

УМОВИ проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Арбузинської районної

Оголошення конкурсного відбору на посади державної служби ктегорії

Управління соціального захисту населення Арбузинської райдержадміністрації оголошує конкурсний відбір на посади державної служби категорії "В". Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 25 календарних днів

ЗАХОДИ з нагоди відзначення Дня захисту дітей

1 червня на стадіоні "Колос" відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня захисту дітей, а саме: о 10.00 районні спортивні змагання з дворового футболу та

Всі оголошення →