Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

«Партнерство «Відкритий Уряд»


Інформація про районний та місцеві бюджети
Програма запобігання корупції
Містобудівна документація та геоінформаційні дані

 

АРБУЗИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

19.01.2015                                               Арбузинка                                             № 11

 

Про затвердження плану дій з реалізації

Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

2015 року в Арбузинському районі

 

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. №1176-р «Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках», розпорядження голови облдержадміністрації від 31.12.2014  №455-р «Про затвердження плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» 2015 року у Миколаївській області: 

1. Затвердити план дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»  2015 року в Арбузинському районі (далі – план дій), що додається. 

2. Доручити керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та запропонувати головам сільських та селищних рад забезпечити виконання затвердженого плану дій та надати до сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про проведену роботу до 15 грудня 2015 року. 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Постовик Л.В. 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації                                                                                     О.В.Палій

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 

Розпорядження  голови Арбузинської районної

 державної адміністрації

19.01.2015 № 11

План дій

з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

2015 року в Арбузинському районі 

1. Продовжити роботу щодо сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, зокрема щодо обов’язкового проведення консультацій з громадськістю з важливих питань державного і соціально-економічного життя, функціонування громадської ради та інших консультативно-дорадчих органів виконавчої влади, громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів.

 Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад (за узгодженням)

Протягом 2015 року. 

       2. Забезпечити вільний доступ громадськості до містобудівної документації та геоінформаційних даних (в тому числі в електронному форматі). Забезпечити наповнення відповідного інформаційного розділу «Партнерство «Відкритий Уряд» на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.

 Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад (за узгодженням)

Протягом 2015 року. 

 3. Розробити із залученням представників громадськості району програму запобігання і протидії корупції. Забезпечити наповнення відповідного інформаційного розділу «Партнерство «Відкритий Уряд» на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації. 

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

Березень 2015 року. 

 4. Запровадити систематичне оприлюднення інформації про районний і місцеві бюджети у відкритій та доступній для широкого кола громадськості форматі. Забезпечити наповнення відповідного інформаційного розділу «Партнерство «Відкритий Уряд» на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації. 

Фінансове управління райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад (за узгодженням)

Протягом 2015 року. 

 5. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації ходу реалізації плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий  Уряд» у 2015 році. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, редакція районної газети «Нове життя», виконавчі комітети сільських та селищних рад (за узгодженням)

Протягом 2015 року. 

 6. Забезпечити створення та наповнення інформаційних розділів з питань реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад (за узгодженням)

Протягом 2015 року. 

 

Завідувач сектору інформаційної

діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату

райдержадміністрації                                                                                                                                                                      О.А.Примак