Українська | Русский | English
Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

«Громадська позиція»

    Сучасна Україна, котра, після подій на Майдані, постала перед всім світом як вільна, незалежна та спрямована на демократичні європейські цінності держава – є спадкоємицею величезного багатовікового досвіду. Досвіду десятків народів, які мешкали на цій території та своєю культурою, традиціями зробили значний внесок у її формування.

Саме Київська Русь є найвідомішою східнослов'янською державою, яка завжди була форпостом від східної агресії та захисницею християнського миру. Державою, в якій століттями без будь-якої ворожби чи застороги співіснували громадяни різних національностей та етнічних груп.

І саме зараз, коли за мир та краще майбуття, на сході Донецької та Луганської областей проливається кров кращих синів України, а Крим - анексований державою, що своїми діями кидає виклик всьому людству, Батьківщина, як ніколи, потребує нашої згуртованості, віри та підтримки. Україна єдина і лише разом, ми зможемо вистояти та розбудувати нашу Державу. З нами правда, а хто правий - з тим і благословення Господнє.

8 грудня під час засідання «круглого» столу за участі тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олександра Палія, голови районної ради Віктора Захарченка, начальника районного управління юстиції Віктора Петренка, головного редактора районної газети «Нове життя» Ганни Волошиної, завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Олени Примак винесено рішення започаткувати рубрику на офіційному Веб-сайті Арбузинської райдержадміністрації та в районній газеті «Нове життя» - «Громадська позиція», де кожен патріот Арбузинщини зможе висловити думки та підтримати свій народ.

Мешканці Арбузинки! Не стійте осторонь. І пам'ятайте - Ви українці і дім наш - Україна!

Свої пропозиції ви можете надіслати на електронну адресу inform_arb@ukr.net, які будуть розміщені на даній сторінці офіційного Веб-сайту Арбузинської РДА.