Українська | Русский | English
Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Заходи та події

 В Арбузинській центральній районній лікарні чергове поповнення медичного обладнання та інвентраю. Завдяки депутатській підтримці заклад забезпечено 2-ма функціональними ліжками, та за кошти районного бюджету придбано приліжкові тумбочки для хворих в кількості 73 шт. Отримало «подарунок» і пологове відділення, а саме аналізатор гіпербілірубінемії фотометричний «Білітест» для визначення білірубіну у немовлят. Також у лікарні відкрито «Віконце життя».

 

 

Цими днями було покращено стан території Арбузинської центральної районної лікарні. Відремонтовано під’їзд до приймального відділення, а саме в два шари накладено новий асфальт, пофарбовано підвищення до заїзду та поручні. Також було проведено досить об’ємну роботу з елекрифікації території закладу, замінено всі прийшовші в неналежний стан електроопори та встановлено ліхтарі.

Тож, завдяки турботі голови Арбузинської районної державної адміністрації, голові районної ради, депутатському корпусу та керівництву адміністрації лікарні вже на сьогодні і вдень і в темну пору доби забезпечене комфортне та безпечне пересування пацієнтів та персоналу закладу. 

 З 15 по 17 вересня 2017 року на базі Очаківського об’єднання санаторно – курортних закладів відбулась Спартакіада медичних працівників Миколаївщини, організована обласною організацією профспілок працівників охорони здоров’я та Миколаївською обласною громадською організацією ФСТ «Спартак».

За перемогу та здоровий спосіб життя боролись 27 команд закладів охорони здоро’я Миколаївської області серед яких і команда з Арбузинської центральної районної лікарні в кількості 9 осіб.
Під час Спартакіади гарний настрій та справжній дух змагань  тривали в таких видах спорту як: шахи, шашки, дартс, теніс, волейбол та перетягування канату.
Цього року учасники команди вибороли ІІ командне місце з шашок та принесли в скарбничку лікарні 2 золоті медалі (шашки, дартс) та 1 срібну медаль (дартс).