Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Ти вічно житимеш у наших серцях!

20/05/2015

20 травня відбулось поховання воїна АТО - Олександра Закерничного. Біля професійного аграрного ліцею, де і працював молодий чоловік, зібрався натовп. Сюди ж принесли і тіло Олександра. Зі словами глибокої скорботи виступили радник голови Миколаївської ОДА Микола Ворона, голова Арбузинської райдержадміністрації Олександр Палій, голова районної ради Віктор Захарченко, Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко, директор Арбузинського професійного аграрного ліцею Людмила Петренко та в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА, перша вчителька Саші - Валентина Дерій. Всі вони висловили глибокі співчуття батькам з приводу втрати єдиного сина, рідним воїна та всій українській громаді.

На прощання з Олександром завітали однослужбовці, однокласники, колеги, друзі та, чи не всі, жителі Арбузинки.

***

Прощатися з юним Героєм особливо важко. Невинна молодь України опинилася у полоні лютої війни. Ми ж ростили і виховували наших дітей не для цього. Ми ж хотіли їм доброї долі.

Ми низько вклоняємося за мужній та героїчний вчинок Олександра, за його відданість українському народу. Висловлюємо глибокі співчуття його рідним.

Він завжди житиме в серцях друзів і рідних, волонтерів і побратимів, у пам’яті до віку вдячних земляків. Він - Герой. Герой, який пройшов пекло, Герой, який віддав своє життя за Мирне небо над Україною…

Але, Герої не вмирають, вони просто перестають жити поруч з нами.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Всі новини →