Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Останній дзвоник для школярів!

26/05/2017

 25 травня на свято останнього дзвоника до учнів, вчителів та батьків Полянської ЗОШ І-ІІст. Та до Садівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітали: голова райдержадміністрації Олександр Палій, волонтер Соломон Сергій, представник селищної ради Івко Олександр. Гості привітали усіх присутніх з закінченням навчального року, побажали всім учням веселих літніх канікул, а випускникам успіхів у складанні іспитів при вступі до ВУЗів.

Олександр Васильович привітавши всіх присутніх з закінченням навчального року побажав учням веселих та теплих канікул, щоб з новими враженнями і силами у вересні продовжити навчання.

Подякував батькам за спонукання дітей до науки та педагогічному колективу за копітку роботу у виховані та навчанні майбутнього нашої держави – наших дітей. 

«Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.»- звернувся до випускників школи Олександр Васильович.

Після чого в рамках благодійної допомоги «Чашка добра» волонтер Сергій Соломон вручив Полянській ЗОШ І-ІІ ст. 40 комплектів патріотичного посуду та Садівській ЗОШ І-ІІІ ст. 110 комплектів патріотичного посуду.

 

Всі новини →