Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Громадське зібрання з головою Арбузинської райдержадміністрації та Арбузинським селищним головою

16/06/2017

 16 червня 2017 року о 08.00 за ініціативою місцевої жительки смт Арбузинка Іванової Тетяни,  відбулося громадське зібрання з головою Арбузинської  райдержадміністрації та Арбузинським селищним головою, щодо надання роз’яснень щодо припинення газопостачання. В зібрані приймали участь голова кооперативу «Арбузинська газова мережа», члени ініціативної групи споживачів газу, та близько 50 абонентів.

Голова райдержадміністрації Олександр Палій та селищний голова Євгеній Травянко повідомили громаді, що відповідно до інформації ПАТ «Миколаївгаз», що ремонтні роботи на газопроводі високого тиску завершені, але при тестові подачі високого тиску газу виявили витік газу в іншому місці по газопроводу високого тиску. На пошук  місця витоку газу та  подальших ремонтних робіт залучено додаткові бригади з міст Вознесенська та Первомайська, що значною мірою пришвидшить відновлення роботи газової мережі. Громада з розумінням віднеслася до даної ситуації , проте зажадали оперативного інформування про хід ремонтних робіт та дату відновлення роботи газопроводу.

Також жителі селища піднімали  питання щодо ремонту доріг та водопостачання. На що отримали компетентні та вичерпні відповідь.

Всі новини →