Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

День медичного працівника

16/06/2017

 Щорічно у третю неділю червня, відзначають День медичного працівника. Цей день став традиційним святом після видання Указу Президента України від 1994 року. Сьогодні на варті здоров’я населення Арбузинського району стоять працівники Арбузинської центральної районної лікарні та Арбузинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

16 червня в приміщенні ЦРЛ відбулись урочисті заходи за участі заступника голови райдержадміністрації Алли Василенко та голови районної ради Володимира Кошетаря.

Від щирого серця керівництво району привітали лікарів та медичний персонал району зі святом, подякували за професійну майстерність, за нелегку та відповідальну працю, за щирі і відкриті серця. Побажали здоров’я, достатку та злагоди.

 

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника Алла Олександрівна вручила Почесну грамоту райдержадміністрації: Закржевському Анатолію Вадимовичу, Коваленко Олені Олександрівні, Тифонюк Лілії Михайлівні, Саласиній Ользі Вікторівні, Долайчук Ірині Михайлівні, Міщенко Сергію Івановичу.

Також з нагоди Дня медичного працівника за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню Почесною грамотою районної ради були нагородженні: Алтух Ніну Сергіївну, Попову Тетяну Станіславівну, Чмир Інну Олександрівну, Дудидру Надію Іванівну, Нікітіна Ігоря Миколайовича, Жур Наталію Петрівну, Шарату Наталію Іванівну.

Святковий настрій створили працівники Арбузинського будинку культури підготувавши концерт на честь медичних працівників Арбузинського району.

 

Всі новини →