Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Головні виклики для Уряду у 2018 році - продовження реформ системи охорони здоров'я, освіти, митниці

09/01/2018

 Викликами для Уряду у 2018 році стануть продовження реформи системи охорони здоров'я, реформи освіти, в тому числі, покращення соціального забезпечення вчителів, а також продовження реформування митниці.

Прийнят вже великий пакет нормативно-правових актів, а також реформа освіти, в рамках якої Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював сучасне оснащення молодших класів школи, щоб діти отримували кращі можливості навчатись., запропонував реформу професійно-технічної освіти, а також соціального забезпечення вчителів, включно з підвищенням соціальних стандартів.

Уряд продовжить реформу митниці, комплектуючи кордони обладнанням, яке буде аналізувати вантажі в автоматичному режимі, що підвищить боротьбу з контрабандою.

У 2017 році Прем'єр-міністр ініціював цілий ряд ключових реформ та ініціатив - реформу системи охорони здоров'я та програму "Доступні ліки", освіти, енергоефективності, в рамках якої було створено відповідний фонд, пенсійну реформу і підвищення мінімальної зарплати, податкову реформу, включно з електронним поверненням НДС, покращення бізнес-клімату, будівництво доріг, продовження реформи децентралізації.

Прем'єр-міністр приділяє велике значення формуванню ефективного діалогу з Верховною Радою, оскільки взаєморозуміння з законодавчим органом в ключових питаннях є умовою прийняття реформаторських законів.

 

Всі новини →