Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Засідання медичної ради

02/02/2018

 02 лютого 2018 року в 13.00 год. заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень Василенко А.О., прийняла участь у засідані медичної ради Арбузинського РЦ ПМСД та Арбузинської ЦРЛ, на якому розглянуті  питання роботи закладів району у 2017 році та подальшого функціонування у 2018 році.

      На засідання були присутні:  представник УОЗ  ОДА Дудла І.Д. (обласний штатний хірург), головні лікарі закладів, завідувачі відділень, районні спеціалісти, сімейні лікарі,  завідувачі АЗПСМ та ФАПів.

Про підсумки роботи  Арбузинської ЦРЛ  доповіли головний лікар Піщанська Г.О. та заступник головного лікаря  Ковальова Е.О., завідувач поліклінічним відділенням  Мокряк О.В.Заступник головного лікаря ЦПМСД Омельченко Т.В. доповіла про роботу ЦПМСД. Головний лікар ЦПМСД Смага Л.В. доповнила доповідь планами на майбутнє та звернула увагу на реформування медичної галузі. Заслухали доповіді районних спеціалістів: терапевта Дудидри Н.І., акушер-гінеколога Закржевського А.В., фтизіатра Барбашова О.В.

      Після доповідей керівників закладів  та спеціалістів виступила заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень Василенко А.О., яка подякувала  медичній спільноті за роботу, побажала здоров’я, терпіння,успіхів.

З заключним словом  до працівників галузі звернувся представник УОЗ  ОДА Дудла І.Д., який звернув увагу на хірургічну службу району, подякував медичним працівникам району за  роботу та побажав успіху, терпіння та здоров’я.

 

Заслухавши всі доповіді  члени медичної ради вирішили вважати роботу закладів  в цілому задовільною, а де які її напрямки такими, що потребують покращення.

 

Всі новини →