Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Семінар «Комплексне рішення для аграріїв до весняно-польових робіт»

07/02/2018

    06 лютого 2018 року у великій залі засідань районної ради відділ агропромислового розвитку Арбузинської райдержадміністрації провів для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та одноосібників семінар «Комплексне рішення для аграріїв до весняно-польових робіт» за участі головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Миколаївської області – Тішкова І.О; головного державного інспектора відділу АПК та СКС управління Держпраці у Миколаївської області- Пісчанський В.В; регіонального представника, менеджер, агроном компанії «IRLEN»; регіонального представника ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД»; менеджера «ОЩАДБАНК»; головних спеціалістів відділу праці та зайнятості населення – Сідень Н.В. та Артюх В.І.

    На порядок денний було винесено ряд питань:

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Надання пільг та компенсацій за роботу із шкідливими  та важкими умовами праці.

Дотримання правил безпеки під час проведення весняно– польових робіт.

Агролабораторія в сільському господарстві. Нагляд за станом рослин з допомогою супутникових технологій. Результати демонстраційних ділянок 2016-2017 років. Технологічна карта від компанії «IRLEN», Категорії витрат на вирощування соняшнику.  Альтернативні культури для Півдня України.

Багатофункціональна ґрунтообробна техніка з високими стандартами якості.

Кредитування для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Дотримання розміру мінімальної заробітної плати.

Укладення та реєстрація колективних договорів у 2018 році.

Охорона праці в сільськогосподарських підприємствах.

Атестація робочих місць за професією тракториста машиніста с/г виробництва.

    Після виступу доповідачів представники фірми «IRLEN» провели розіграш сертифікатів на безкоштовну агролабораторію в сільському господарстві. Виграш отримали ФГ «АСО», ФГ «Сердюк В.І.» одноосібник Бобраков В.І.


 

 

 

    

Всі новини →