Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Відбулося засідання організаційного комітету до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

07/02/2018

     Щорічно в  Україні  15 лютого вшановують учасників бойових дій,які воювали на території інших держав.  Ця дата приурочена  річниці виведення військ  з Афганістану, що  відзначається відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року №180/2004  .

    Сьогодні, 7 лютого  2018 року, заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації А.О.Василенко провела засідання  організаційного  комітету   з метою належної підготовки до  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   В ході засідання розглянуто пропозиції, що надійшли від Арбузинської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу.

    Відтак,  визначено, що 15 лютого 2018 року о 09.00 год. у великому залі засідань районної ради відбудуться урочисті та святкові заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Після заходу учасники зібрання покладуть квіти до стели воїнів-інтернаціоналістів та  священослужителі району проведуть громадську панахиду  за загиблими.

    Окрім того, в загальноосвітніх навчальних закладах району  заплановано проведення тематичних уроків, інформаційних годин, інших заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в закладах культури - книжкові виставки, тематичні полиці відповідного контенту. 

 

Всі новини →