Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Відбулося засідання організаційного комітету до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

07/02/2018

     Щорічно в  Україні  15 лютого вшановують учасників бойових дій,які воювали на території інших держав.  Ця дата приурочена  річниці виведення військ  з Афганістану, що  відзначається відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року №180/2004  .

    Сьогодні, 7 лютого  2018 року, заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації А.О.Василенко провела засідання  організаційного  комітету   з метою належної підготовки до  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   В ході засідання розглянуто пропозиції, що надійшли від Арбузинської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу.

    Відтак,  визначено, що 15 лютого 2018 року о 09.00 год. у великому залі засідань районної ради відбудуться урочисті та святкові заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Після заходу учасники зібрання покладуть квіти до стели воїнів-інтернаціоналістів та  священослужителі району проведуть громадську панахиду  за загиблими.

    Окрім того, в загальноосвітніх навчальних закладах району  заплановано проведення тематичних уроків, інформаційних годин, інших заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в закладах культури - книжкові виставки, тематичні полиці відповідного контенту. 

 

Всі новини →