Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Олексій Савченко звернувся до Верховної Ради з проханням призначити вибори Миколаївського міського голови та припинити повноваження депутатів міської ради

09/02/2018

 Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звернувся до Верховної Ради України з проханням призначити вибори Миколаївського міського голови та припинити повноваження депутатів міської ради, які фактично блокують роботу міста. Про це очільник області заявив під час брифінгу у Верховній Раді України сьогодні, 9 лютого.

За словами Олексія Савченка, коли Миколаївська міськрада у жовтні минулого року припинила повноваження міського голови, це стало свідченням того, що вони не знайшли між собою порозуміння. І задля припинення корупційних скандалів навколо Миколаївщини та міста Миколаєва, зокрема, для оптимізації та налагодження роботи у місті важливим є призначення виборів міського голови та перезавантаження депутатського корпусу місцевої ради. Саме тому голова ОДА закликав народних депутатів підтримати його ініціативу.

«Щоб припинити корупційні скандали, щоб припинити взагалі всі розмови, я доклав багато зусиль і докладаю сьогодні, щоб все ж таки Верховна Рада проголосувала за вибори мера міста Миколаєва і про припинення повноважень Миколаївської міської ради», - зазначив Олексій Савченко.

Голова ОДА також акцентував, що «Опозиційний блок», який наразі складає переважну більшість в міській раді міста Миколаєва має більшість майже у всіх комісіях,  і сьогодні робота міста Миколаєва майже паралізована.

«Цього не можна допустити. Цим не потрібно нехтувати. Я почув від шановного голови Верховної Ради (ред. Андрія Парубія) про те, що 90 міст отримають перевибори. Я почув про те, що це обов’язок Верховної Ради України призначити вибори на місцях. Я звертаюсь ще раз, тому що я неодноразово звертався до Комітету ВР з проханням припинити повноваження та призначити вибори. Я підготував достатню кількість матеріалів, які свідчать не тільки про корупцію та численні порушення законодавства у нинішній міськраді. Наголошую, що Миколаєву потрібні вибори, потрібен розпуск і припинення повноважень міської ради. Тому сподіваюся на підтримку всіх народних депутатів. Ми маємо перезавантажити міську владу у Миколаєві, і городяни мають обрати найкращих», - сказав Олексій Савченко.

 

 

 

Всі новини →