Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Протягом тижня на «гарячу лінію» Олексія Савченка надійшло 241 звернення

05/03/2018

За тиждень з 26 лютого до 4 березня на «гарячу лінію» голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка надійшло 241 звернення від жителів області.

З них - 123 дзвінка від жителів Миколаєва, 31 – з міст обласного підпорядкування та 87 від жителів районів Миколаївщини.

Зазначимо, що 25 звернень було оперативно вирішено, за 83 надано консультації та 133 взято на контроль облдержадміністрації.

Впродовж тижня громадян найбільше хвилювали питання комунального господарства – 35% звернень, соціального захисту – 12% та охорони здоров’я – 10%. Крім цього, жителі області зверталися з питаннями щодо діяльності органів влади, законності та охорони правопорядку – по 9%, з питань транспорту і зв’язку – 6%, праці та заробітної плати – 4%. Найменший відсоток звернень становлять дзвінки щодо освіти і науки, земельних питань – по 2%, житлова політика – 0,5%. Інші питання склали 11% від загальної кількості дзвінків.

Лідерами за зверненнями на «гарячу лінію» Олексія Савченка серед районів області впродовж минулого тижня стали жителі Новобузького (36%), Вітовського (17%), Миколаївського (7%), Снігурівського та Арбузинського районів – по 6%.

«Поновлюю щотижневі звіти про роботу гарячої лінії (0-800-502-191). Дивіться. Вивчайте. Беріть до уваги. Проблемні звернення та питання залишаються на подальшому контролі Миколаївської облдержадміністрації», - прокоментував голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

  

Всі новини →