Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Відзначення Міжнародного жіночого дня - 8 березня

07/03/2018

  Ось і настав 1-ий місяць весни – березень, який дарує нам світле жіноче свято.

7 березня у районній державній адміністрації відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

З привітанням до всіх присутніх жінок звернулися очільники району: заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Алла Василенко, голова районної ради Володимир Кошетар та Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко.

Алла Олександрівна висловив щиру повагу та вдячність всім жінкам: «Славні жінки-трудівниці, ви – гордість, краса й опора нашого району, рушій і надійна запорука його життєдіяльності та процвітання. І ким би ви не були у суспільстві, ви незмінно демонстрували й демонструєте громаді своє працелюбство, мудрість і всю велич материнства, безкінечність жіночої ніжності й любові. Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Нехай у ваших оселях панують спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Володимир Миколайович та Євгеній Віталійович подякували жінкам Арбузинщини за їх любов, вірність та турботу, за збереження сімейних цінностей, традицій, культури і духовності; за високий професіоналізм, щоденну наполегливу працю, активну громадську діяльність і невичерпну енергію. Побажали прекрасній половині людства міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, величезного жіночого щастя, любові і добра, здійснення всіх мрій, і кожен прийдешній день зустрічати з посмішкою.

І щоб святковий настрій не зник по завершенню концерту Євгеній Віталійович пообіцяв ще один сюрприз від селищної ради 8 березня.

Подяки райдержадміністрації, районної ради та селищної ради оголошено матерям та дружинам учасників антитерористичної операції, матерям-вихователькам дитячих будинків сімейного типу та жінкам опікунам  над дітьми.

Святковий концерт та гарний настрій учасникам заходу подарували вихованці НВК «Пролісок», Арбузинської музичної школи та працівники районного будинку культури.

 

Всі новини →