Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення

11/05/2018

11 травня відбулось  засідання робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення  під головуванням  голови  робочої групи  з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення  заступника голови райдержадміністрації виконувача функцій і повноважень голови   райдержадміністрації  Василенко А.О.  за участю  представників: районного центру зайнятості, відділу  економічного розвитку,  торгівлі та туризму РДА, відділу агропромислового розвитку РДА, управління ПФУ в Арбузинському р-ні, УСЗН, фінансового управління РДА.  Та запрошених: ФОП Тарасенко Оксана Петрівна, ФОП Анварова Сонгюль Миколаївна, ПП Братська куряча фабрика, ФОП Поставнюк Вадим Федорович.

На порядку денному були розглянуті питання: 1. Про проведення інформаційно-розяснювальної роботи та надання методичної допомоги керівникам підприємств, установ, організацій району щодо переваг  легальної зайнятості населення та посилення відповідальності за не оформлення трудових відносин з працівниками. 2. Стан  укладання трудових договорів з безробітними та перспективи створення нових робочих місць в 2018 році.

 

  

Всі новини →