Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

19/10/2018

   З метою відзначення Єврропейського дня боротьби з протидії торгівлі людьми 18 жовтня 2018 року в смт. Арбузинка відбулася вулична акція «Хода за свободу».Таку акцію проведено вперше. До ходи долучилися представники установ  та організацій, які здійснюють заходи усфері торгівлі людьми, учні Арбузинського ПАЛ, представники преси та жителі смт. Арбузинка.

        Відкрила акцію начальник управління соціального захисту населення О.Ніколаєнко, яка ознайомила учасників акції з проблемою торгівлі людьми в Україні та світі та зазначила, що для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень. Потрапити у сучасне рабство може будь- хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Декларацію свободи зачитала заступник голови Арбузинської райдержадміністрації виконувач функцій і повноважень А.Василенко.

        Від території ліцею учасники мовчазної акції з плакатами та наліпками пройшли головною вулицею селища. Під час ходи жителям смт. Арбузинка роздавались для ознайомлення інформаційні листівки та буклети. Всього розповсюджено 50 листівок «Проти дій торгівлі людьми» та 20 буклетів на відповідну тему.

Мета проведеної акції нагадати про проблему та існування торгівлі людьми в наш час, експлуатація жінок, чоловіків та навіть дітей. Загалом в акції взяло участь білбше 50 осіб.

 

 

Всі новини →