Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Освітянські новини

07/11/2018

 З 1 вересня 2018 року всі українські першокласники розпочали навчальний рік за програмою Нової української школи. НУШ, на переконання Міністерства освіти, має докорінно змінити підхід до навчання – як у школярів, так і вчителів. В Арбузинському районі НУШ також успішно стартувала. Розуміючи важливість реформування освіти, влада Арбузинщини заздалегідь попіклувалась про створення нового освітнього простору та сучасного освітнього середовища для того, щоб діти мали змогу навчатись за новим стандартом початкової школи та отримали якісно новий зміст освіти.

У перших класах району учнів навчають педагоги, котрі пройшли відповідну підготовку для роботи в умовах НУШ. Усі вчителі перших класів успішно пройшли дистанційний курс на платформі ЕдЕра, у межах якого ознайомилися з Державним стандартом та методиками сучасного  компетентнісного сертифікованого навчання.

До початку нового 2018-2019 навчального року для всіх перших класів були придбані сертифіковані одномісні парти, вчительські столи, оснащені оргтехнікою, інтерактивні дошки SMART BOARD, дидактичні матеріали, сучасні мікроскопи, які можна підключити до інтерактивної дошки, нові сучасні меблі, що дало змогу позбутися старих радянських шаф.

Ні для кого не є новиною, що обладнання кабінетів природничо-математичних предметів не просто застаріло, а зовсім не відповідає сучасним вимогам навчання, тому районною владою було прийняте рішення, яке підтримали депутати районної ради, придбати сучасне обладнання і для старшої школи. Справжнім помічником для вчителів та учнів Агрономійської та Новоселівської шкіл на уроках біології, хімії та основ здоров’я стали цифрові лабораторії, які урочисто вручено під час районного свята до Дня працівників освіти. Такі лабораторії мають спеціалізоване програмне забезпечення, датчик рН, мікрофонний датчик, а також датчики температури, поверхневої температури, освітленості, вуглекислого газу, вологості, ультрафіолетового випромінювання, температури навколишнього середовища, дихання, тиску, ЕКГ, частоти серцевих скорочень, артеріального тиску. З таким набором показників кожен урок біології, хімії чи основ здоров’я буде не лише змістовним, а цікавим як для самого вчителя, так і для учнів.

На минулому тижні в Новоселівській школі встановлено інтерактивний  лазерний стрілецький тир «Захист Вітчизни», про який також подбала районна влада. Цей спеціальний тренажер включає набір вправ базової вогневої підготовки, тренує швидкість реагування та влучність. Зброя максимально наближена до реальної за формою та вагою. Тир має спеціальні типи цілей в тренуваннях зі стрільби: рухомі, нерухомі, цілі, що з’являються, цілі, що вільно рухаються, а програмне забезпечення дозволяє налаштовувати відстань до мішені від 5 до 800 метрів, тривалість вправ, кількість пострілів та одночасних учасників заняття (для суперництва), зовнішні умови (час доби, погода, умови видимості), врахування траєкторії куль на великих відстанях. Крім програмного забезпечення та ноутбуку для вчителя, до комплектації входять проекційний екран, проектор, макети зброї з лазерними цілевказівниками, камера з інфрачервоним фільтром та автоматизоване програмне забезпечення.

З метою ознайомлення з тим, як втілюється в життя Концепція «Нова українська школа» та як використовується придбане обладнання, 5 листопада 2018 року до Агрономійської та Новоселівської шкіл вкотре завітали заступник голови Арбузинської райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Алла Василенко та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Валентина Дерій.

Тісна співпраця на умовах партнерства між Арбузинською райдержадміністрацією, Арбузинською районною радою та відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації робить школу відкритою, цікавою та сучасною.

 

 

 


Всі новини →