Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Привітали подарунками

09/11/2018

 9 листопада 2018 року в Арбузинську центральну районну бібліотеку завітали заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василенко А.О.,виконуюча обов’язки начальника відділу культури, національностей  та  релігій  райдержадміністрації  Лозіцька О.Л. та привітали колектив бібліотеки з Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Алла Олександрівна відмітила, що бібліотекарі – справжні подвижники своєї справи, зберігачі та хранителі духовних надбань.  Попри всі труднощі та негаразди, культура  Арбузинщини розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.

Гості побажали міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення, щастя та подарували 8 комплектів  навушників для користувачів Центру вільного доступу до мережі  Інтернет. Тепер відвідувачі бібліотеки зможуть якісно прослухати музичні твори, подивитися відеофільми, поспілкуватися в Skypі.

Всі новини →