Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Підтримка українського села – це фундамент для будівництва нової держави.

04/12/2018

На цьому акцентував у своєму виступі голова Арбузинської об’єднаної територіальної громади Євгеній Травянко на засіданні Ради регіонального розвитку Арбузинському районі.

«Всі присутні знають що нашій громаді ще немає і року, но є вже здобутки які ми напрацювали та перспектива на майбутнє, а саме стали переможцями відбору проектів ДФРР з проектом «Енергоефективна термосанація НВК "Пролісок"» та отримали субвенцію в сумі 3 млн 240 тис грн (співфінансування 988, 503 тис грн. - власні кошти); стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку в Миколаївській області на 2018 рік та отримали 126 тис, грн на Придбання спортивного комплексу WORKOUT S-50 (співфінансування 90/10); отримали субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам на співфінансування проектів-переможців щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в сумі 148,049 тис, грн. на Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Степова, вул. Садова в смт Арбузинка Арбузинського району Миколаївської області (співфінансування - 50/50); Отримали субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку об'єднаних територіальних громад Миколаївської області у 2018 році на Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення в смт. Арбузинка Миколаївської області та по вул. Миру в с Новокрасне - 2 млн. 225 тис, грн. (співфінансування 333,210 тис. грн. - власні); За рахунок субвенції на формування інфраструктури ОТГ в сумі 2136,5 тис.грн. виконано: капітальний ремонт покрівлі будівлі ДНЗ «Малятко»; капітальний ремонт мережі вуличного освітлення.

 За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій буде здійснено капітальний ремонт будівлі Арбузинської ЗОШ І-Ill ступенів №2 імені Т.Г. Шевченка в смт Арбузинка Миколаївської області на суму 1 млн. грн.

Планується до кінця року Нове будівництво спортивного майданчика для міні- футболу із штучним покриттям по пров. Торговому, 25 (на умовах співфінанування 50/50). Ми бачимо що це працює і ми йдемо правильним шляхом» - зазначив Євгеній Травянко.

 

 

Всі новини →