Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Відбувся «круглий» стіл з метою обговорення перспективного плану розвитку Благодатненської ОТГ на 2019-2021 роки

06/12/2018

6 грудня в Благодатненській сільській раді відбувся «круглий» стіл на виконання доручення президента України Петра Порошенка, з метою обговорення перспективного плану розвитку Благодатненської ОТГ на 2019-2021 роки, за участі голови райдержадміністрації Лілії Недашківької.

Розпочалась зустріч із звіту голови громади Володимира Неграя та презентації підсумків децентралізації. Зі слів голови: «Завдяки реформі децентралізації громада має можливість на місцях ефективно використовувати кошти та реалізовувати проекти, які покращують якість життя мешканців. Наші села відроджуються, а з ними наш район, область і вся Україна. І це лише початок, в перспективі ще багато планів та проектів, усе залежить від нас з вами».

До присутній звернулася голова Арбузинської РДА Лілія Недашківська:«Не дивлячись на те, що в державі іде неоголошена війна, реформа децентралізації – це одна із найуспішніших реформ для ефективного вирішення місцевих проблем. Саме завдяки Президенту України Петру Порошенку, реформа децентралізації - це як раз та реформа, яка наближує владу до людей, скорочує відстань від людини, яка приймає рішення до громади. Успішні приклади впровадження реформи децентралізації довели її економічну та політичну ефективність, відтак вона має стати незворотною. З метою сталого розвитку громад глава держави Петро Порошенко доручив регіональній владі розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку громад».

Також в процесі «круглого» столу були обговорені перспективи розвитку Благодатненської об’єднаної громади та найбільш бентежні питання для населення. 

 

Всі новини →