Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Відзначили професійне свято української армії

06/12/2018

 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Рівно через два роки - 6 грудня 1993 року - ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Вона була приурочена до дня прийняття закону "Про Збройні Сили України". Тому саме вона увійшла в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.

Так, в цей день відбулися районні урочисті та святкові заходи з нагоди відзначення 27-ї річниці Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера. 

Зі святом присутніх у залі привітала  голова райдержадміністрації Лілія Недашківська: «Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера. Недарма ці свята поруч у календарі. Українське військо – це військо патріотів. Але свою новітню історію воно пише пліч-о-пліч із волонтерами. 

Під час революції гідності та російської агресії на Сході  потужній волонтерський рух став взірцем єдності України. Також у цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави, у пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.    

Як зазначив Президент України  Верховний  Головнокомандувач Збройних Сил України  Петро Порошенко  - Армія, збройні сили мають найвищий рівень довіри серед усіх державних інституцій. Наші Збройні сили — це заслуга воїнів і ще мільйонів українців-патріотів, які зробили неймовірне: за такий короткий термін - менш ніж за п’ять років - збудували армію, можливо, одну із найсильніших у Європі, і зупинили російського агресора Збройні Сили України є надійним гарантом нашої майбутньої перемог. Армія стала забезпеченою, озброєною, вмотивованою».

Також зі словами вдячності за героїзм до учасників урочистого зібрання звернувся голова районної ради Володимир Кошетар та військовий комісар Арбузинського районного військового комісаріату Сергій Сомолюк.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів антитерористичної операції. Слова співчуття прозвучали батькам наших Героїв, болюча втрата молодих синів України – цвіту нашої держави назавжди закарбована в наших серцях. 

Відповідно до Указу Президента України №54/2016 від 17 лютого 2016 року за відданість справі захисту української держави та її народу, високий професіоналізм і активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у постійну підтримку бійців української армії і розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера голова райдержадміністрації Л.Недашківська вручила відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» Соломону Сергію Миколайовичу.

Почесною грамотою Арбузинської районної державної адміністрації за сумлінне високопрофесійне виконання службових обов’язків, мужність, патріотизм, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України нагороджено: БОДНАРЯ Вадима Івановича; КОЛІНЬКА Євгенія Станіславови; ЛАЗОВА Дмитра Олександровича; РАДІКА Андрія Михайловича; ШЕВЧЕНКА Дмитра Вікторовича

Цього дня прозвучало багато чутливих, незабутніх вокальних номерів у виконанні аматорів районної сцени.

 

 

Всі новини →