Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Відзвітували голові райдержадміністрації за робочій тиждень

08/01/2019

 Під керівництвом голови районної державної адміністрації Лілії Недашківської 08 січня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Ольги Зіменко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. 

Розпочала апаратну нараду голова райдержадміністрації, яка наголосила на забезпечення виконання доручення першого заступника голови Миколаївської ОДА В.Боня щодо реалізації у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадського суспільства в Україні на 2016-2020 роки в Миколаївській області.

На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, економіки, а також освіти. По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій і доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Всі новини →