Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Нарада з головами сільських рад

10/01/2019

 10 січня під головуванням голови райдержадміністрації Лілії Недашківської відбулася нарада з головами сільських рад за участі начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталії Сущенко, начальника управління соціального захисту населення Ольги Ніколаєнко, начальник відділу осіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Дерій та головного лікаря ЦПМСД Лариси Смаги. На порядок денний було винесено питання: про незабезпеченість в коштах виділених на функціонування загальнорайонних програм в 2019 році; про узагальнення перспективного плану Арбузинського району на 2019-2021 роки.

Розпочала нараду Лілія Василівна з повідомлення про погіршення погодних умов та наголосила головам сільських рад про готовність до роботи в умовах погіршення погодних умов, а саме: готовність до роботи снігоприбиральної техніки; наявність паливно-мастильних матеріалів та запасів посипкової суміші.

До присутніх голів звернулася начальник фінансового управління Наталія Сущенко, яка провела аналіз та довела до відома голів сільських рад яка є на сьогоднішній день  незабезпеченість в коштах виділених на функціонування загальнорайонних програм на 2019 рік.

Про зміни в діючому законодавстві, які регулюють питання пов’язані з харчуванням учнів загальноосвітніх закладів району та їх підвезення проінформувала начальник відділу освіти Валентина Дерій. Це питання знайшло активне обговорення учасників наради. Зокрема, мова йшла підвезення учнів та забезпечення безкоштовним харчуванням у навчальних закладах.  Порозуміння щодо виділення коштів на харчування учнів та підвезення є у всіх сільських радах. З розглянутого питання були дані відповідні доручення і рекомендації.

- Одним із пріоритетних завдань влади є не лише створення умов для навчального процесу, а й турбота про повноцінний розвиток дитини, у тому числі, через організацію належного харчування, - наголосила Лілія Василівна.

Також під час наради обговорювалось питання роботи закладів охорони здоров’я. Головний лікар ПЦМСД Лариса Смага зупинилась на окремих питаннях діяльності сільської мережі, озвучила ряд проблем, звернулась до керівників територіальних громад з пропозиціями по покращенню роботи закладів медицини на селі. Під час обговорення даного питання голова райдержадміністрації Лілія Василівна наголосила на тому, що поліпшення якості медичної допомоги, її доступності, розвиток первинної медико-санітарної допомоги та засад сімейної медицини є пріоритетними напрямками в галузі охорони здоров’я.

Також учасники наради обговорили питання соціального захисту населення, а саме пільгове перевезення населення.

Головним питанням наради було обговорення та затвердження графіка проведення узагальненого обговорення щодо пропозицій до перспективного плану Арбузинського району на 2019-2021 роки.

Підсумовуючи результати робочої наради з керівниками сільських рад голова райдержадміністрації наголосила, що всі розглянуті питання мають бути постійно в полі зору голів сільських рад, тому що від цього залежать добробут та умови проживання мешканців району.

 

 

Всі новини →