Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Підбили підсумки роботи на розширеній апаратній нараді

04/02/2019

 Під керівництвом голови Арбузинської районної державної адміністрації Лілії Недашківської  04 лютого 2018 року відбулася розширена апаратна нарада за участю голови районної ради Володимира Кошетаря, керівника апарату райдержадміністрації Ольги Зіменко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, сільських та селищних голів.

На порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району (підвищення якості надання медичних послуг); освітньої галузі  (забезпечення відповідного температурного режиму та дотримання санітарно-гігієнічних норм у навчальних закладах, харчування дітей, підготовка до ДПА та ЗНО). Також під час  апаратної наради обговорювалися питання: забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району; наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету, різне.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.
По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району.

 

Всі новини →