Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Перспективний план розвитку Арбузинщини підписано!

15/02/2019

 Засідання Ради регіонального розвитку Арбузинського району, яке відбулося 14 лютого 2019 року, було спрямоване на обговорення та затвердження пропозицій до перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.

Голова райдержадміністрації Лілія Василівна  ознайомила присутніх з пропозиціями кожної громади району до формування Перспективного плану Арбузинщини: «До райдержадміністрації було подано 58 об’єктів, заплановані до роботи на 2019-2021 роки. Основними критеріями відбору були крайня необхідність втілення того чи іншого проекту та спроможність громади співфінансувати даний проект, залучати кошти бюджетів всіх рівнів ,  спонсорів, інвесторів та брати участь в різноманітних проектах та державних програмах задля реалізації кінцевої мети - реалізації проекту.

На районному рівні протягом грудня минулого року та січня поточного року  були проведені виїзні засідання за участю керівництва району , депутатського корпусу та громадського  активу  місцевих громад, керівниками установ, організацій району. На цих зустрічах було обговорено подальший Перспективний план  розвитку Арбузинського  району на наступні три роки, адже головним завданням яке поставив перед нами Президент України Петро Порошенко було запитати, почути та врахувати думку людей на місцях, надати   змогу кожному жителю громади визначити своє майбутнє.

Наразі, на сьогодні формування Перспективного плану розвитку Арбузинського району знаходиться на фінальній стадії.

Кроком до реалізації цієї мети  протягом 2019-2021 років буде:

     - проведення Реконструкції системи подачі кисню до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Арбузинської ЦРЛ на суму - 250 тис.грн.

     - закупівлі ультразвукової діагностики;

     -  ремонту ліфтового обладнання терапевтичного корпусу ЦРЛ;

     - закупівля обладнання для реанімації.

     - капітальний ремонт пожежного резервуара Арбузинської ЦРЛ  на суму 299 тис.грн.

     - заміна вікон у відділеннях Арбузинської ЦРЛ на суму  110 тис.грн.

     - реконструкція мережі опалення терапевтичного комплексу Арбузинської ЦРЛ на суму 4,5 млн.грн.

     - будівництво енергетичних установок  на альтернативних видах палива на суму 1,5 млн.грн.

     - будівництво  дворового санітарного вузла.

     - реконструкції покрівлі Костянтинівської ЗОШ -   на суму 6,6 млн.грн.

     - впровадити електричне енергоефективне опалення Костянтинівської ЗОШ  -  на суму 3,8 млн.грн

     - в Агрономійській ЗОШ провести роботи   по заміні 16 вікон– на суму 99,6 тис.грн, заміни  підлоги спортзалу - на суму 184,5 тис.грн,   дверей -  на суму 22,5тис.грн, часткової заміни лінолеуму на суму  - 211,3 тис.грн; Капітального ремонту будівлі в частині виконання робіт з утеплення фасаду, заміни покрівлі, ремонту спортивної зали та харчоблоку – на суму 10,0 млн грн.

В інших закладах планується: впровадження електричного теплоакумаляційного обігріву Новоселівської ЗОШ на суму 2,3 млн.грн. Поточний ремонт по заміні підлоги у спортивній залі Новоселівської ЗОШ  на суму 199,7 тис.грн. Поточний ремонт по утепленню будівлі Арбузинського БТШ  на суму 198,7 тис.грн. Поточний ремонт по заміні димової труби котельні Іванівської ЗОШ  на суму 150,5 тис.грн. Капітальний ремонт покрівлі Іванівської ЗОШ  на суму 1,9 млн.грн. Поточний ремонт по заміні підлоги в спортивній залі Іванівської ЗОШ  на суму 195,3 тис.грн. Хімічна промивка системи опалення Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 170 тис.грн. Також планується ремонт і технічне наповнення харчоблоків загальноосвітніх закладів району.

Проведення робіт з подальшої реконструкції районного будинку культури на суму 6,4 млн.грн.  Провести капітальний ремонт Іванівського будинку культури на суму 3 млн.грн.

Капітальний ремонт районної бібліотеки для дітей на суму 1 млн.грн. Капітальний ремонт Арбузинської дитячої музичної школи на суму 3 млн.грн. Капітальний ремонт з утепленням стін будівлі  стаціонарного відділення   для постійного  проживання  людей похилого віку і інвалідів  Територіального центру соціального обслуговування    на суму 1,3 млн.грн та ремонт літніх павільйонів  на суму 2,6 млн.грн. Придбання спеціалізованого мікроавтобусу  модельного класу із спеціальним обладнанням для перевезення осіб похилого віку та інвалідів до місця надання соціальних послуг на суму - 700 тис.грн.

По сільським селищним радам до 2021 року плануємо в житлово - комунальній галузі провести: капітальний ремонт каналізаційних мереж, реконструкцію господарсько-побутової каналізації, будівництво локальних очисних споруд, монтаж зовнішнього освітлення, поточний ремонт доріг, будівництво    розвідних водопровідних мереж, будівництво водоводу, будівництво вуличних мереж господарсько-питного водогону. В дошкільній освіті: капітальний ремонти приміщень(ремонти покрівель, заміна підлог, каналізаційних систем, дверей та вікон). В галузі культури: капітальні ремонти будинків культури. В медичній галузі: капітальні ремонти приміщень ФАПІВ.» - наголосила Лілія Недашківська. 

Всі новини →