Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

У навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника

02/09/2019

Голова районної державної адміністрації Лілія Недашківська взяла участь у святкуванні Першого дзвінка в Новоселівській ЗОШ I-III ступенів. Вона привітала учнів та вчителів із початком нового навчального року, побажала учнівському колективу щасливого навчального року, гарних досягнень, взаєморозуміння та натхнення. Подякувала педагогам за кропітку працю. У вітальному слові голова райдержадміністрації зазначила, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти, зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів. А на підтвердження цього повідомила присутніх, що Новоселівська ЗОШ отримує новий шкільний автобус.
Нагадаємо. 19 районів та об'єднаних територіальних громад Миколаївщини отримали 24 нові шкільні автобуси. Три автобуси отримав - Баштанський район, по 2 - Веселинівський, Вітовський райони, Баштанська міська рада, по 1 - Арбузинський, Березнегуватський, Братський, Вознесенський, Врадіївський, Єланецький, Кривоозерський, Новобузький, Новоодеський і Снігурівський райони, а також об'єднані територіальні громади: Березанська, Веселинівська, Галицинівська, Дорошівська, Олександрівська. Автобуси закуплені за кошти державного, обласного бюджетів та співфінансування з бюджетів районних, сільських, селищних рад на загальну суму більше 48 млн грн.


Всі новини →