Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Віддали шану патріотизму й мужності

21/11/2019

 21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи. Свято встановлено на честь початку двох доленосних подій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції українців у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Саме це й змусило українців вийти спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України.

То ж сьогодні, біля пам’ятної дошки «Захисникам територіальної цілісності та незалежності України» голова райдержадміністрації Л.Недашківська з колективом віддали шану патріотизму й мужності громадянам, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору хвилиною мовчання та покладанням квітів..

Всі новини →