Арбузинський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

У День пам’яті та примирення вшанували загиблих

09/05/2020

8 травня, з нагоди вшанування 75-річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 75-та річниці завершення Другої світової війни, голова РДА Лілія Недашківська,  та селищний голова Євгеній Травянко поклали квіти  тим, котрі добре знають ціну війни та хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих.

   8 та 9 травня ми згадуємо подвиг Українського народу у боротьбі проти нацизму, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, а також вшановуємо пам`ять мільйонів жертв найбільшого в історії людства військового конфлікту.
   Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Війна - це не лише зброя та військові дії, не лише геополітика, військова стратегія і тактика, а й мільйони людських життів, виживання протягом років у надважких умовах.
  У ці дні згадуємо усіх, хто боровся та постраждав від нацизму: ветеранів, дітей війни, колишніх в'язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів. Зараз в Україні також триває війна, агресор - Росія, яка зазіхає на цілісність України, руйнує міжнародну систему безпеки і несе загрозу миру у всій Європі.
  Наша держава продовжує боротьбу за власну незалежність. Історія нам показує, що український народ перемагає лише тоді, коли він незалежний, єдиний соборний, відтак маємо діяти разом і захищати те, що для нас цінне.

Пам’ятаємо. Перемагаємо! 

 

Всі новини →