Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Звернення громадян

Відповідальний спеціаліст по зверненням громадян -

Самарова Алєся Анатоліївна

((05132) 3 01 05 arbuzrda@ukr.net, arbuzrda@mk.gov.ua)

  Звіт про результати роботи зі зверненнями громадян в Арбузинській райдержадміністрації за 2017 рік
Формат: DOC | Добавлен: 05/01/2018 17:28:36
159Kb Скачать скачать
  Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступником голови Арбузинської райдержадміністрації на 2018 рік
Формат: DOC | Добавлен: 03/01/2018 13:48:15
122Kb Скачать скачать
  Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2018 рік
Формат: PDF | Добавлен: 21/05/2018 13:28:38
4536Kb Скачать скачать
Про результати роботи зі зверненнями громадян в Арбузинській райдержадміністрації за 6 місяців
 
        За 6 місяців до райдержадміністрації надійшло 77 звернень громадян, що на 4 звернення меньше, ніж за відповідний період минулого року. Колективних звернень надійшло 2, повторних - 6.
        Керівництвом райдержадміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян згідно затверджених графіків та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». За 6 місяців проведено 57 виїзних та особистих прийомів громадян, з них – 29 виїзних.
         З 77 звернень, що надійшли до райдержадміністрації на особистих прийомах, розглянуто – 5 звернень, з них,  заступником голови  райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови райдержадміністрації – 5, поштою надійшло 72 звернення.
        З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 79 громадян (2017р.-312), порушено 83 питання. Основні питання, які   порушувалися у зверненнях, це питання соціального захисту – 14 (16,86%),   питання ЖКГ – 42 (51,60%), питання аграрної політики -11 (14,68,%) інші – 14(16,86%).
        Основними питаннями соціального захисту є – надання житла учасникам АТО, надання соціальної допомоги на тверде паливо, житлово-комунального господарства – освітлення вулиць та відновлення водопостачання, ремонт аварійної каналізаційної мережі, аграрної політики – отримання земельної частки (паю), виплата орендної плати за користування земельною ділянкою. На всі звернення заявникам надані обґрунтовані відповіді.
 
 
Інформаційна довідка.
           За 6 місяців до Арбузинської райдержадміністрації надійшло 26 інформаційних запитів щодо доступу до публічної інформації.
 
 

Шановні громадяни!

Згідно з останніми змінами, внесеними до Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте право надіслати електронне звернення з використанням мережі Інтернет. Принагідно зазначаємо, що для подальшої реєстрації та розгляду звернення, у ньому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Крім того, частиною 1 статті 5 Закону України «Про звернення громадян» закріплено, що звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

У разі необхідності, Ви можете у сканованому вигляді надіслати електронне звернення з копіями документів, які дозволять більш ґрунтовно розглянути Ваше звернення, на електронну адресу, що вказана на сайті.

СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ