Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Звернення громадян

 

Довідка

про результати роботи зі зверненнями громадян в Арбузинській райдержадміністрації за I квартал 2017 року

За I квартал 2017 року до Арбузинської райдержадміністрації надійшло 33 зверненя  від громадян., що на 32 звернення менше, ніж за відповідний період минулого року. Колективних звернень надійшло 3 (3-2016р.)

Керівництвом райдержадміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян, згідно затверджених графіків та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». З початку року проведено 18 особистих прийоми громадян, з них 18 - виїзних.

З 33 звернень, що надійшли до райдержадміністрації. на особистих прийомах розглянуто 4 звернення. З них головою райдержадміністрації -1, заступником голови райдержадміністрації - 3 звернення.

З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 142 громадян, що на 17 меньше, ніж у минулому році, порушено 33 питання. Основні питання, які порушувалися у зверненнях - це питання соціального захисту -7 (21,22%), питання ЖКГ - 10 (30,30%). питання аграрної політики -2(6,06%). інші - 14 (42,42%). Основними питаннями соціального захисту є – надання медичної та фінансової допомоги, аграрної політики є надання земельної ділянки; питання житлово-комунального господарства - ремонт доріг,освітлення вулиць. На всі звернення заявникам надані обгрунтовані відповіді.

У райдержадміністрації всі звернення розглядаються головою та його заступниками в межах їх повноважень, згідно з затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.07.10 № 296 розподілом обов'язків.

Розгляд звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України розглядаються особисто головою райдержадміністрації. У 2017 році звернень  від учасників Великої Вітчизняної війни не надходило Здійснюється першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Особлива увага також приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждати внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Щокварталу у районній газеті «Нове життя» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації оприлюднюються узагальненні відомості про організацію роботи зі зверненнями громадян та  їх вирішення.

                          

Інформаційна довідка

 

 

За I півріччя до Арбузинської райдержадміністрації надійшло 6 інформаційних запитів щодо доступів до публічної інформації

  Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.12.2016 № 316 «Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступником голови Арбузинської райдержадмін
Формат: DOC | Добавлен: 05/07/2017 13:42:23
80Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови РДА № 316 від 28.12.2016 Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації, першим заступником, заступником голови Арбузинської райдержадміністрації на 2017 рік
Формат: DOC | Добавлен: 19/09/2017 14:26:18
137Kb Скачать скачать

Довідка

про результати роботи зі зверненнями громадян в Арбузинській райдержадміністрації за І півріччя 2016 року

У І півріччі поточного року до райдержадміністрації надійшло 100 звернень громадян, що на 54 звернення більше. ніж за відповідний період минулого року. Колективних звернень надійшло 6. За звітний період повторних звернень не надходило.

Керівництвом райдержадміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян, згідно затверджених графіків та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови райдержадміністраці  від 15.12.2015 №298. За І півріччя поточного року проведено 68 особистих прийомів громадян, з них 35 – виїзних.

З 100 звернень, що надійшли до райдержадміністрації, на особистих та виїзних прийомах розглянуто 15 звернень. З них головою райдержадміністрації - 9, заступником  голови райдержадміністрації  - 6 звернень. Поштою надійшло 85 звернень.

 

З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 443 громадянина (2015р. - 123 ), порушено 105 питань. Основні питання, які порушувалися у зверненнях - це питання соціального захисту  – 56 (53,33%), питання ЖКГ – 18 (17,14%), питання аграрної політики – 7 (6,66%), інші – 24 (22,85%). Основними питаннями аграрної політики є надання земельної ділянки; соціального захисту - надання субсидії, отримання матеріальної допомоги, пільгового перевезення громадян та звільнення від призову на військову службу під час мобілізації; питання житлово-комунального господарства – ремонт доріг, забезпечення водою. На всі звернення заявникам надані обґрунтовані відповіді. На всі звернення заявникам надані обґрунтовані відповіді.

 

Довідка

про результати роботи зі зверненнями громадян в Арбузинській райдержадміністрації за І квартал 2016 року 

За І квартал цього року до райдержадміністрації надійшло 65 звернень громадян, що на 38 звернень більше. ніж за відповідний період минулого року. Колективних звернень надійшло 3. За звітний період повторних звернень не надходило.

Керівництвом райдержадміністрації систематично проводяться особисті прийоми громадян, згідно затверджених графіків та вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови райдержадміністрації   від 15.12.2015 №298. За І квартал поточного року проведено 35 особистих прийомів громадян, з них 18 – виїзних.

З 65 звернень, що надійшли до райдержадміністрації, на особистих прийомах розглянуто 7 звернень. З них головою райдержадміністрації - 3, заступником  голови райдержадміністрації  - 4 звернень. Поштою надійшло 58 звернень.

З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 159  громадянин (2015р. - 85 ), порушено 65 питань. Основні питання, які порушувалися у зверненнях - це питання соціального захисту  41 (63,07%),   питання ЖКГ – 11 (16,93%), питання аграрної політики – 1 (1,53%), інші – 12 (18,46%) .

Основними питаннями соціального захисту є пільгове перевезення громадян, надання субсидій та проходження військової служби під час мобілізації. Питання житлово-комунального господарства -  ремонт доріг та забезпечення водою. Питання аграрної політики це надання в оренду земельної ділянки. На всі звернення заявникам надані обґрунтовані відповіді.

Інформаційна довідка

За І квартал 2016 року  до  Арбузинської райдержадміністрації надійшло 3 інформаційних запити щодо доступу до публічної інформації.

 

Шановні громадяни!

Згідно з останніми змінами, внесеними до Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте право надіслати електронне звернення з використанням мережі Інтернет. Принагідно зазначаємо, що для подальшої реєстрації та розгляду звернення, у ньому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Крім того, частиною 1 статті 5 Закону України «Про звернення громадян» закріплено, що звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

У разі необхідності, Ви можете у сканованому вигляді надіслати електронне звернення з копіями документів, які дозволять більш ґрунтовно розглянути Ваше звернення, на електронну адресу, що вказана на сайті.

СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ


Архів