Головна Новини Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Реєстр колективних договорів

До уваги керівників підприємств, установ та організацій району!
 
У зв’язку з початком нового бюджетного року та змінами в чинному законодавстві з питань праці Вам необхідно провести роботу щодо укладання колективних договорів на 2020 рік або внести зміни та доповнення до діючих колективних договорів і надати їх на повідомну реєстрацію до управління соціального захисту населення до 01 квітня 2020 року.
За детальною інформацією звертатися за адресою
смт Арбузинка
пр. Каштановий, 5
Управління соціального захисту населення райдержадмііністрації каб. 12
 
Начальник управління
Ольга НІКОЛАЄНКО
 

  

 

Шановні роботодавці, голови профспілок
та представники трудових колективів!

Управління соціального захисту населення Арбузинської районної державної адміністрації інформує, що відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019 р. №768 у порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод),колективних договорів внесені зміни, а саме:
-  Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов'язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.
- Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).
- Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.
 
-  Копіювання та опублікування тексту угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) здійснюються разом з інформацією про повідомну реєстрацію, а також рекомендаціями реєструючого органу щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

- Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором). 

  Бланк підприємства, установи, організації
Формат: DOC | Добавлен: 14/01/2020 10:34:48
42Kb Скачать скачать
Переглянути таблицю РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них
Переглянути таблицю →
  • РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них
  • [x]

 

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб’єктів сторін Дата набрання чинності, строк, на який укладено Суб’єкт, що подав на повідомну реєстрацію, вихідний, вхідний номер, дата супровідного листа Реєстраційний номер, дата повідомної реєстрації угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) Номер і дата листа реєструючого органу з інформацією про повідомну реєстрацію угоди (договору)