Арбузинський район » Державний реєстр виборців
Українська | Русский | English
Головна Новини Виконання бюджету, сплата податків та зборів Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення Служба за контрактом в ЗСУ

Державний реєстр виборців

  ПОСТАНОВА 6 жовтня 2014 року № 1495 Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей Із змінами, внесеними постановою Центральної виб
Формат: DOC | Добавлен: 11/06/2015 11:56:57
29Kb Скачать скачать

Центральною виборчою комісією прийнято постанову від 29.02.2012 року №38 “Про Порядок складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з виборів народних депутатів України”, в якій зазначені основні моменти складання списків виборців для підготовки та проведення голосування з виборів народних депутатів України.
До попереднього списку виборців включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та виборча адреса яких відноситься до цієї виборчої дільниці відповідно до відомостей Реєстру.
У попередньому списку виборців зазначаються:
• прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) виборця;
• дата народження (число, місяць, рік);
• виборча адреса виборця (без зазначення поштового індексу і країни проживання).
Відомості про дату народження виборця вносяться арабськими цифрами: число та місяць – двозначними числами, рік – чотиризначним числом (наприклад, 01.01.1990).
У графі "Виборча адреса" може не вказуватися назва району, області, Автономна Республіка Крим, якщо в списку виборців зазначається місцезнаходження дільничної виборчої комісії, у тому числі назва району, області, Автономна Республіка Крим.
У попередньому списку виборців навпроти прізвищ виборців, постійно не здатних пересуватися самостійно, у графі "Примітки" робиться відмітка "НСП".
Виборець, якому тимчасово змінено місце голосування відповідно до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців", включається до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, визначеній за місцем перебування такого виборця в день голосування.
При включенні виборця, якому тимчасово змінено місце голосування, до попереднього списку виборців у графі "Примітки" навпроти його прізвища зазначаються номер посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування, дату його видачі та найменування органу ведення Реєстру, який його видав.
Виборець може бути включений до попереднього списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
До попереднього списку виборців не включаються особи, записи стосовно яких містяться в базі даних Реєстру, однак які згідно з відомостями Реєстру не мають права голосу, померли або вибули (у тому числі тимчасово на день голосування) зі своєї виборчої адреси.
Попередні списки виборців для звичайних виборчих дільниць складаються за формою, встановленою постановою Центральної виборчої комісії від 26 січня 2012 року № 19.
Виборці включаються до попереднього списку виборців так, щоб відомості про виборців з однаковою адресою житла були розміщені поруч.

      Новини

10.06.2015 року проведено засідання «круглого столу» на тему: «Підведення підсумків спільної роботи  відділу ведення Державного реєстру виборців з суб’єктами подання відомостей  зазначених  в  ст.22  Закону  України «Про Державний реєстр виборців» враховуючи норми постанови Центральної виборчої комісії  від 20 травня 2015 року №30 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року №6».

На засіданні  начальником відділу ведення Державного реєстру виборців наголошено, що при здійсненні періодичного поновлення Державного реєстру виборців виявлено  ряд недоліків   та   невідповідностей  при виконанні  постанови Центральної виборчої комісії  від 20 травня 2015 року №30 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року №6». За результатами спільної роботи досягнуто  домовленості про постійний контроль керівників за  відомостями, що надходять  до відділу ведення Державного реєстру виборців з дотриманням  актуальних   правил заповнення форм подань з відомостями про  виборців.

Відповідно до календарного плану підготовки попередніх та уточнених списків виборцівлля проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року відділом ведення ДРВ Арбузинської райдержадміністрації буде здійснено періодичне поновлення Державного реєстру виборців за періоди з 01.09.2014-02.10.2014 рр відповідно відомостей, які будуть подані 03.10.2014 року суб’єктами подання відомостей згідно ст.22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» для виготовлення попередніх списків виборців.

  Порядок складання попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з виборів народних депутатів України
Формат: DOC | Добавлен: 26/04/2012 15:09:31
38Kb Скачать скачать